Ünlülerin Yeni Yıl Dilekleri

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 27 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Yeni Yıl Dilekleri için Ünlüler Ne Dediler Ne İstediler
    Ünlü isimlerin yeni yıl dilekleri, Ünlülerin yeni yıl mesajları

Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni umutlar ve büyük bir heyecanla beklediğimiz 2013 için geri sayım başladı. Hepimizin olduğu gibi, cemiyet hayatının da 2013’den beklentisi sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl. Işte cemiyet hayatının 2013 dilekleri...

İpek Tuzcuoğlu 'Barışın Simgesi olsun' "Her yeni yıl, henüz açılmamış yepyeni bir hediye paketidir benim için. bilinmezlikler ev sürprizlerle dolu... Hayatın gizemini, sırrını, gamını, kederini kacaklayabilecek güce sahip hayallere doğru yol almak... Umuda, hayale yolculuğun biletidir benim için. Ülkemiz için en büyük temennim de bütünlüğümüzün, egemenliğimizin bozulmamasıdır. Barışın, iyi niyetin, refahın ve eşitliğin simgesi olabilmesini diliyorum."

Arzu Sabancı
    Kendimin, tüm sevdiklerimin, dünya üzerinde yaşayan herkesin sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yıl geçirmesini diliyorum.

Eyşan Özhim 'Savaşlar Bitsin' "yeni yılda gerçekleşmesini istediğim, kendim ve ülkem adına birçok dileğim var.öncelikle barış, sağlık, huzur, mutluluk diliyorum.dünyada artık her ne sebeple olursa olsun yaşanan savaşların durmasını istiyorum. bir mucize olmasını, herkesin silahları bırakmasını ve insanların problemlerini akıl yoluyla çözmelerini diliyorum. bu dileklerim gerçekleşse tadından yenmez bir hayat olurdu herhalde..."

Osman Çarmıklı
    Yeni yıldan dileklerim; Mevlana’nın “Gel, gel, ne olursan ol yine gel” felsefesi. Atatürk’ün gençliğe hitabesindeki anlayışla kucaklaşan bir Türkiye kucaklaşan bir Türkiye diliyorum.

Neşe Erberk 'Sağlık ve Huzur' "Sağlık, huzur olmadığı sürece paranız olmuş hiç bir işe yaramıyor. Bu yüzden kendime,kızlarıma ve sevdiklerime önce sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Yeni yılda kızlarımla birlikte, ülke ülke, şehir şehir gezmeyi hayal ediyorum. Ülkem için ise, şuan ki yönetimin, adaletin ve demokrasinin olduğu bir düzen diliyorum. Tüm insanlarımız için umarım refah içinde huzurlu bir yıl olur."

Nilgün Belgün 'Herkes Özgür Yaşasın' "2013'ten sağlık, huzur, mutluluk, başarı bekliyorum. Artık gelecek yeni yılla birlikte kimse kimseyi ötekileştirmeden, herkesin özgürce yaşayabildiği bir toplum ve dünya diliyorum."

Ece Erken 'Çok Üzülüyorum' "Yeni yılda gece yapacağım bir talk show programı programı istiyorum. Onun dışında huzur, sağlık, mutluluk ve en önemlisi aşk diliyorum. Yurt dışında yaşanan savaşların durmasını diliyorum. Gazze'deki durumu görüyorum ve çok üzülüyorum. Artık gelecek yeni yılla birlikte savaşların durmasını ve çocukların zarar görmemesini istiyorum."

Celal Çapa
    Ailemle mutlu, bol seyahatle dolu bir yıl olsun. Ekonomik kriz olmasın, hatta teğet bile geçmesin. Türk turizminin büyük bir atılım ve patlama yapacağı ve dünyada ses getireceği, sportif alanda uluslararası başarıların yaşandığı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Reyhan Karaca 'Tüm Krizler Son Bulsun' "Gelecek yılın kendim için önce sağlık, huzur, kazanç ve bereket getirmesini diliyorum. Geçmiş yılda bıraktığımız ülke dışı anlaşmazlıkların geride kalmasını ve ülkemizde devam eden sorunların yeni yılda son bulmasını istiyorum. Ayrıca müzik piyasasındaki krizin de bitmesini diliyorum."

Sibel Turnagöl 'Terör Artık Bitsin' "2013'ün aileme, oğluma, eşime huzurlu, sağlıklı, mutlu bir yıl olmasını istiyorum. Bu terör olayı artık bitsin ve ekonomik açıdan da refah bir toplum olalım."

Leyla Alaton
    Yeni yılda şahsen güzel projelere imza atacağımı, daha değişik yerlere seyahat edeceğimi ve yurtdışındaki sanat olaylarında da rol alacağımı düşünüyorum. Alarko için çok iyi ve verimli bir seneye gireceğimizi ve memleketimizin özellikle hukuk konusunda büyük adımlar atacağını, herkesi tatmin eden bir anayasa çalısmasının sonlandırılacağını ümit ediyorum.

Deniz Akkaya 'Toplumsal Sabır Getirsin' "Yeni yılın ülkemize, dünyaya ve biricik hayatlarımıza huzur, sağlık ve birlikte toplumsal sabır getirmesini diliyorum. Gitgide bireyselleşen yaşam şekillerinden 'bir' olduğumuzu hatırlamış zihniyetlere dönüşmemiz, aslında var olan birçok soruna deva olacaktır."

Ceyla Aysal
    Yeni yıl için ailemin ve dostlarımın sağlıklı olmasını, işimde başarıyı, Galatasaray’ın şampiyon olmasını, oğlumla yeni yerlere seyahat etmeyi ve tüm sevdiklerimle mutlu olmayı diliyorum.

Sayfayı Paylaş