Twitter Özlü Sözler

Konusu 'Sosyal Medya' forumundadır ve EjjeNNa tarafından 16 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. EjjeNNa Administrator

Twitter İçin Yeni Özlü Sözler

Asla başka insanlar üzülmesin diye kendini üzme. Unutma, sen kaldırabiliyorsan, onlar da kaldırabilir. Bob Marley

Aşk nasip işidir hesap işi değil, Aşk adayıştır, arayış değil. Hz. Mevlana

Aynı Dili Konuşanlar Değil, Aynı Duyguları Paylaşanlar Anlaşabilir. Hz. Mevlana

Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir. Balzac

Biliyorum ki düşmek değildir insanları üzen.Elinden tutar gibi yapıp, aslında itenlerdir insanı hayata küstüren. P.Auster

Bil ki; Hiçbir zaman doğru insan çıkmaz karşına! Ya zaman yanlıştır yada insan.. Fyodor Dostoyevski

Bin sene de okusam, ne biliyorsun diye sorsalar bana "haddimi bilirim" derim. Hz. Mevlana

Bir insan aci duyabiliyorsa canlidir. Baskasinin acisini duyabiliyorsa insandir. Tolstoy

Bir iyilik yaparsan onu hiç hatırlama, bir iyilik görürsen onu hiç unutma! Chillon

Bu dünyada neyi çok istersen, o senin imtihanındır. Hz.Mevlana

Dost; Acı söyleyen değildir, acıyı tatlı söyleyebilendir. Hz.Mevlana

Dünya kötülük yapanlar yüzünden değil, hiçbir şey yapmayıp seyredenler yüzünden tehlikeli bir yerdir. Albert Einstein

En çok sevdiğim kimse, bana ayıp ve kusurlarımı haber verendir. Hz. Ömer (r.a)

Erkek karısının söylemediği her sözcüğü anladığı andan itibaren gerçekten evlidir. Alfred Hitchcock

Gerçeğe ancak tek yoldan gidilir, ama ondan uzaklaştıran binlerce yol vardır. Jean de La Bruyere

Güzel konuşmanın sırrı,lüzumsuz sözleri terk etmektir. Hz.Ebubekir (r.a)

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber, şerefinizi de kaybedersiniz. Hz. Ali (r.a)

İki erkegin en cok birlestigi konu, kadinlar hakkinda sahip olduklari benzer konulardir. Balzac

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca da onu görür. Goethe

İyi kararlar tecrübeden gelir ancak birçok tecrübe kötü kararlardan oluşur. Will Rogers

Köpeklerin kardeşliği, aralarına kemik atılana kadardır. Hz.Mevlana

Kula kulluk etme! Unutma ki sen de kulsun. Ve kimseye gerektiğinden fazla önem verme! Yoksa, unutulursun. Necip Fazıl Kısakürek

Ne yaparsan yap, nasıl yaşarsan yaşa; ama gülebilmek için birini ağlatma ve çıkarların için hiç kimseyi satma! Balzac

Olmadı diye sızlandığın duaya, gün gelir olmadı diye şükredersin... Lorentz MAYDA

Problemleri onları üreten kafalarla çözemeyiz. Albert Einstein

Sana kötülük yapan kimseye karşı iyilik yaparak cezâlandır... Hz.Ömer (r.a)

Sevilen kadın, bütün kadınların en güzeli değil midir. Balzac

Sevilenin kusurlarını hoş görmeyen sevmiyor demektir. Goethe

Sütten çıkınca bütün kaşıklar aktır. Önemli olan, içinden çıktığın sütü ak bırakmaktır. Hz.Mevlana

Şudur Cihanda Benim En Sevdiğim Meslek, Sözüm Odun Gibi Olsun, Hakikat Olsun Tek. Mehmet Akif ERSOY

Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir. Albert Einstein

Yapmak İstediğimi Sakalımın Bir Teli Bile Bilseydi, Sakalımın O Telini Hemen Koparır ve Yakardım. Fatih Sultan Mehmet

Sayfayı Paylaş