Türkiye AB ye girmelimi? -Anket

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve ot-gu tarafından 3 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

?

Türkiye AB ye girmelimi

1. Evet girmeli

oy sayısı 6
    28,6%
  2. Hayır

oy sayısı 15
    71,4%
  3. Bu konuda hiç bir fikrim yoktur!

oy sayısı 1
    4,8%
  1. ot-gu Genel Sorumlu

Türkiye AB (Avrupa Birliği) giremlimi sizce?

2. EmRe Well-Known Member

girsek iyi olurda adamlar almıyor, almazda onun için boşa uğraş gibi

3. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

ya gırıpte ne yapıcaz ya turkıye gıbı vatanmı var
    !

4. illegal_18 Well-Known Member

herşey gibi + we - war bence girmesek daha iyi olur derim...

5. esra Well-Known Member

bence girmemeliyiz çünkü adamlar bizi kendilerine uydurmaya çalışıyorlar tamam bazen iiii oluyor ama bazende abartıyorlar bence ABye girersek daha kötü olacak o yüzden hiç girmeyelim daha iii

6. BaRıŞ Well-Known Member

AB ve ABD bize giriyo nasıl olsa, gerek kalmayacak bu memur siyasetçi zihniyetlilerle :D

7. mcrap Well-Known Member

Ne farkedecek AB ye girince ABD bize daha iyi girecek ayakçılık işleri yaptıracak en iisi dışarda kalmak.

8. komando Member

bence boşuna zatende almıyacaklar oyalıyorlar almalarınıda istemiyorum

9. sevvv38 Well-Known Member

arkadaşlar ben şöyle düşünüyorum bi kısım ab ye girmemiz için destek liyo bi kısım desteklemiyo ama bu ülkenin bi geleceği var yani bizler belki bizim açımızdan eğitim olsun diğer sosyal alanlar olsun yararlanmak isteriz.... o yüsden eğer ab ye girecek sek belki biz gençler için bi imkan olabilir...:)

10. abdulkadir Well-Known Member

hayır arkadaşlar ab nin amacı belli. bizi içlerine alarak örf adetlerimizden uzaklaştırmak daha da önemlisi DİNİMİZDEN uzaklaştırmak.

11. EmRe Well-Known Member

bizim kendi içimizden çıkardığımız siyasetçiler bizi dolandırıyor ülkeyi satıyorlarda yabancılara nasıl güvenilebilinirki, alsalarda bizi sadece yok etmek içindir...

12. serseri_aşık Well-Known Member

hayır kesinlikle girmemeli ama.....:(

13. ZodiaC Well-Known Member

girmeyelim zaten son girenler memnun degıl hallerinden..

14. seckinyd Well-Known Member

Kesinlikle girmemesi gerek. Girsek iyi olur diyen arkadaşlar gidin AB üyesi ülkelere bakın onlar bile AB yi istemiyor çünkü aslında AB nin arkasında bile ABD yi yöneten güçler var Almanya AB ye girmeden önce bir kişinin bir ayda aldığı maaş 1.000 marktı bu kişinin raftan almayı düşünüdüğü mal 500 marktı ama AB ye girince ne oldu maaşları halen mark hesabı yapılıyor gibi euroya çevrildi, euro da marktan değerli olduğu için aslında 500 marka aldığı ürünü alamaz oldu ve böylelikle yaşam standartları düşmüş oldu. Baştada dediğim gibi hiç bir AB üyesi ülke artık AB yi istemiyor. Bizimde oraya 10 senedir neden bel bağladığımızı bilmiyorum ve hiç kimsede söyleyemez. Saygılarımla

Sayfayı Paylaş