Turkeyarena üyelerinin Toplantisi

Konusu 'Komik Resimler' forumundadır ve Pelin tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

EVET SAYIN ÜYELERİMİZ FORMUMUZUN BU AY 111111222555 CİSİ YAPILAN OLAGAN KURUL ÜYE TOPLANTISINA KATILAN ÜYELERİMİZİN TOPLANTIYA GELDİKLERİ ARAÇLARI İLGİ ÇEKTİ SİZCEDE İLGİNÇ DEĞİLMİ?YAKIŞMAZMI BİZİM FORUM ÜYELERİNEDE CANIM
    BU ARADA ORTADAKİ ÜSTÜ SİYAH LUMİZİN BENİM

2. By_AS! Well-Known Member

çaktırma pelin kırmızı limüzin de benimtpx

3. Sol_Barış Well-Known Member

siyah beyazda benim olsun osaman:):)

4. serseri_aşık Well-Known Member

hopp ne oluyor hepside benim:D:D

5. seckinyd Well-Known Member

Anaa bende diyorum benim kiralama şirketindeki limuzinleri kim kiraladı neyse canım tanıdığa gitmiş güle güle binin bu arada orda bir tane çift çıtalı limuzin varya oda benim ozaman :D:D

Hepside harikulade küçüklüğümden beri hep sevmişimdir limuzinleri inşallah hepimiz bu araçlara binebilecek seviyeye geliriz

6. serseri_aşık Well-Known Member

inş ama seçkin abi arabalarımı neden çarpıyorsun:D:D ve senin kiralama şirketinde kiralıyorsun :D:D adam biraz utanır seni yüzünden TurkeyArenaya yürüyerek geliyorum yaa:D:D:D ne güzel limuzinimle gelirken:D:D

7. ot-gu Genel Sorumlu

pembe nostaljide benimki aman ha bana gıcık olup ta çizmeyelim :)

8. serseri_aşık Well-Known Member

oğuz abi sendemi ya hemen arabalarıma sahip çıktınız:D:D
    parayı veren düdüğü çalar parayı bende arabayı size veriyim:D:D:D

9. ShaDow_19 Well-Known Member

Orda bi tane şahin var.. :D Gördüyseniz oda benimki.. :D

10. serseri_aşık Well-Known Member

erman abi sana satıyım onu :D:D:D

11. seckinyd Well-Known Member

serseri_aşık sende maşallah hemen sahiplenmişsin arabalarımı ama bak üzüldüm şimdi benim yüzümden yürüyerek geliyormuşsun istediğin bir tanesini seç sana hediye edeyim onu :D:D

Sayfayı Paylaş