Turkcell Fatura istemeyen kazanıyor Kampanyası

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve OrKuN tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Fatura istemeyen kazanıyor
    28 Şubat 2010 tarihine kadar "Fatura İstemiyorum" diyen Pazar günleri Turkcell’lilerle bedava konuşuyor!
    28 Şubat 2010 tarihine kadar "Fatura İstemiyorum" diyen ve kağıt kullanımını engelleyerek ağaçlarımızı koruyan müşterilerimiz 1 ay boyunca Pazar günleri Turkcell’lilerle ücretsiz konuşma kazanıyor!

Kampanya 28 Şubat 2010 tarihine kadar geçerlidir.

Katılım Koşulları
    • Kampanya sadece bireysel faturalı hat sahibi abonelerimiz için geçerlidir.
    • Hemen Online İşlemler'e girip Fatura İstemiyorum'a tıklayarak veya FATURAISTEMIYORUM yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kağıt israfından ve basılı fatura almaktan kurtulabilirsiniz. Üstelik Fatura İstemiyorum servisine geçtiğinizde her ay fatura tutarınız size kısa mesaj ile ücretsiz bildirilir.
    Detaylar
    Kapsam
    Kampanya kapsamında kazanılan Pazar günleri Turkcell'llerle yurt içi ücretsiz konuşmalar 30 gün süreyle geçerlidir.
    Pazar günleri Turkcell'llerle yurt içi ücretsiz konuşmalarınız başladığında ve kullanım süresi dolduğunda size bir bilgilendirme SMS'i ile bilgi verilecektir.

2. EmRe Well-Known Member

kampanya için son günler, artık uzatılmasını bekleyeceğiz, uzatılacagınıda tahmin ediyorum, sonuçta ne bankalar olsun kredi kartları için nede telefon olsun fatura kesmek istemiyor şirketler sms yada mail yoluna müşterileri sevk etmek için kampanyalara devam.

Sayfayı Paylaş