Turkcell Biletim Cepte Kampanya Şartları

Konusu 'Turkcell' forumundadır ve GamZe tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. GamZe Moderator

Turkcell Biletim Cepte Kampanya Şartları Nelerdir?

Biletim Cepte, kağıt biletin yerine kullanabileceğiniz, cep telefonunuza SMS ile gelen mobil bilettir. Bir etkinliğe bilet alırken, bileti edinmenin en kolay ve en hızlı yöntemi 'Biletim Cepte' servisidir. Biletim Cepte ile cep telefonunuza gelen SMS’i, mekan girişinde görevlilerin cihazlarına ya da turnikelerdeki okuyucuya göstererek okutmanız yeterli.

• Uzun bilet kuyruklarında beklemezsiniz.
    • Kağıt biletinizi teslim almak için satış noktasına gitmek zorunda kalmazsınız.
    • Kargo beklemezsiniz.
    • Aldığınız bileti SMS ile eşinize, dostunuza, arkadaşınıza yönlendirebilirsiniz.
    • Biletim Cepte kaybolmaz, sildiğiniz SMS’i tekrar isteyebilirsiniz.

Biletix satış kanallarında bilet alırken teslimat seçeneği olarak Biletim Cepte'yi tercih ederek etkinlik biletinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Biletim Cepte servisini kullanmak için bilet teslimat yöntemi olarak Biletim Cepte’yi seçmeniz ve biletinizin gönderileceği cep telefonu numarasını doğru girmeniz yeterli olacaktır. Cep telefonunuza Biletim Cepte ile gönderilecek olan SMS’i, mekan girişinde görevlilerin cihazlarına ya da turnikelerdeki okuyucuya göstermeniz yeterli olacaktır.

Biletim Cepte servis bedeli, Biletix tarafından bilet alımlarınız sırasında işlem bedeli olarak sizden tahsil edilmektedir. Biletim Cepte ile Biletix'ten bilet alırken işlem başına bilet sayısı fark etmeden 3TL tahsil edilmektedir. Biletim Cepte en ucuz teslimat yöntemidir.

Yakında birçok farklı yerde kullanabileceğiniz Biletim Cepte servisini ilk olarak Biletix’ten etkinlik bileti alırken kullanabilirsiniz. Bilet alırken konu ile ilgili olarak Biletix internet sayfası ve mobil uygulamasındaki yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. İptal ile ilgili bütün yükümlülükler Biletix'e aittir.

Sayfayı Paylaş