Türk askerleri

Konusu 'Diğer Resimler' forumundadır ve SHaDe_19 tarafından 21 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. SHaDe_19 Well-Known Member

TÜrk Askerlerİ Ve Kullandiklari Askerİ AraÇlarin Fotolari

arkadaşlar size TÜRK askerinin gücünü kullandıkları en son model araçları sizlere bu konuda veriyorum bu resimleri görünce bir kez daha göğüsümüz kabarcak ve ayriyetten ellerinde kendi resimleri yada internette bulduğu TÜRK askerinin resimleri varsa lütfen paylaşsın/images/smilies/smile.gif

işte gurur kaynağımız TÜRK ordusu onlar bu vatanı canları pahasına savunan vatanları için hiç düşünmeden ölen askerlerimiz

BU RESİMLERDE TÜRK ASKERİNİN KULLANDIĞI EN SON TEKNOLOJİLER

2. SHaDe_19 Well-Known Member

EVET UÇAKLARI ARADIĞINIZDAN EMİNİM/images/smilies/biggrin.gif İŞTE SİZLERE MODARNİZASYON YAPILMIŞ F16 LAR

3. desayamu Well-Known Member

allah korusun askerlerimizi

4. aşkın_gözyaşı Well-Known Member

ALLAH ONLARA ZEVAL VERMESİN
    şehitler ölmez , vatan bölünmez..!

5. seckinyd Well-Known Member

bütün askerlerimiz tabiki mükemmeller ama aralarında en çok korkutuğum asker bordo bereliler

Bu resimden önce söylemek istediğim şu şu duruştaki asalete, kararlılığa ve gözü pekliğe bakın yaa bu adamlardan bütün bir dünya korkar yaa işte her TÜRK evladı anasına, atasına sahip çıkmak ve geçmişini korumak için bu şekilde olmalıdır.

6. SHaDe_19 Well-Known Member

ellerıne saglık seçkin en sağlam asker bordo bereliler
    Allah bızede nasıp edermıkı bordo berelı olmayı

7. seckinyd Well-Known Member

inşallah inşallah bencede çok muhteşem bir duygu borde bereli olmak :D:D sitede yazıyormu bilmiyorum şu bölücü terör örgütünün ininin duvarında yazan yazıyı çok muhteşem yazıyor

Bir asker seni gördüğünde üzerine deli gibi ateş açıyorsa o acemi bir askerdir saklan mermisinin bitmesini bekle mermisi bitince çık kafasına sık;
    Eğer bir asker gördüğünde senden kaçıyor ve seni gördüğünde ateş edip seni kaybettiğinde ateşi kesiyorsa o komandodur kaç canını kurtar;
    Eğer bir asker seni gördüğünde saklanıyorsa ve ortalık sessiz bir hal aldıysa kaçmana gerek yok o asker Bordo Berelidir o seni bulur.

8. SHaDe_19 Well-Known Member

ewet ya görmüştüm bu yazıyı harika birşey ya nasıl korkuyor millet sen düşün

9. seckinyd Well-Known Member

bunlardan kim korkmaz yaa şahsen ben bile o son bordo bereli askere bakınca korkuyorum içimi bir ürperti alıyor ama bir yandanda göğsüm öyle kabarıyorki anlatamam ve bu hissi anlamak için ancak TÜRK olmak gereklidir.

10. serkiymaz Well-Known Member

hepsi birer aslan parçası...

11. OrKuN Well-Known Member

pkk nın sonunu getirecekler işallah

Sayfayı Paylaş