TTNet Vitamin Lise

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

TTNET Vitamin Lise uzaktan eğitim paketi ile derslerinizi bilgisayarınıza taşıyın!
    TTNET Vitamin Lise ile derslerini görerek ve dinleyerek daha kolay anlayan gençler, "yapamam" duygusunu yeniyor, kendine güveniyor.
    TTNET Vitamin Lise, MEB müfredatını görsel animasyonlar ve sesli anlatımlarla işliyor, dersleri ezberlemenin yerini, anlayarak öğrenmek alıyor. Derslerinde başarısı artan ve kazandığı bilgileri gerçek hayatta örnekleme imkanı bulan gençler, kendilerine ve geleceğe güvenle bakıyor.
    • TTNET Vitamin Lise, daha iyi anlayarak öğrenmenin, böylece daha başarılı olmanın aracıdır.
    • TTNET Vitamin Lise, öğrencilerin sağlam bir bilgi temeline kavuşarak, sorgulayan, aktif katılım gösteren, kendine güvenen bireyler olmasına katkı sağlar.
    • Sesli ve görsel anlatımlar, 3 boyutlu animasyonlar, derse özel testlerle öğrencinin dikkatini dağıtmadan konuları anlamasını sağlar.
    • Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih dersleri ile İngilizce Öğrenim Paketini içerir.
    TTNET Vitamin Lise, lise 9. ve 10. sınıf seviyesinde aşağıdaki dersleri kapsar :

• Matematik
    • Fizik
    • Kimya
    • Biyoloji
    • Dil ve Anlatım
    • Tarih
    • İngilizce Öğrenim Paketi

Sayfayı Paylaş