TTnet Vitamin Giriş Yapamıyorum

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 10 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Merhaba arkadaşlar, ttnet vitamin lise açtırdım kendi bilgisayarımdan hata verdiği için kayıt yapamadım. Müşteri hizmetlerinden kayıt olduk bizde fakat yine kendi bigisayarımızdan giriş yapamıyoruz. Ancak internet kafeye falan gittiğimde giriyorum. Hata ne olabilir acaba yardımlarınızı bekliyorum Adobe flash, java yüklü müşteri hizmetlerini arayın demeyin arıyorum. Hep aynı cevap javayı yükleyin adobe yüklümü vs. gibi klişe sorular ve cevaplar. Yardımlarınızı bekliyorum.

2. BaRıŞ Well-Known Member

1- Java nı Güncelle
    2- Adobe Flash Player ı Güncelle
    3- Adobe Aır ı Güncelle
    4- Adobe Shockwave Player ı Güncelle
    5- Anti Virüs'ünü Devre Dışı Bırak

Yukarda saydığım adımları uygula bi

3. OrKuN Well-Known Member

O siteye girmenizi engelleyen bir şey var.Siteyi güvenli olarak kaydetmeyi deneyebilirsiniz.Güvenlik duvarınızdan özel izin verebilirsiniz.Siteye giriş yaparken güvenlik duvarını ve antivirüs programınızı geçici olarak devre dışı birakıp deneyebilirsiniz.Tarayıcınızın çerez ayarlarını kontrol edip çerezlere izin verebilirsiniz.Java yazılımınızı tamamen kaldırıp son versiyonunu yeniden yükleyebilirsiniz.Bunun hakkında www.java.com sitesinden yapmanız gerekenleri detayıyla öğrenebilirsiniz.

4. BaRıŞ Well-Known Member

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar fakat sorun düzelmedi. Geçen gün girmişti bi kaç kere sonra format attım bilgisayara aynı sorun yeniden başladı. Format atmadan önce bazen şansa giriyordu.

5. BaRıŞ Well-Known Member

format atmadanmı kurruyorsun acaba bence c: sürücünü komple bir format atarak kurulum yap tüm updateleri güncelle, java ve flash player güncelle ve virüs programın kapalıyken yada girmeyi dene.

6. Misafir Guest

Saatiniz bozuk olabilir

7. Misafir Guest

Arkadaşlar sadece güvenlik duvarını geçici süreliğine kapatın ve sonra pc yi kapatıp açın ondan sonra deneyin "BEN YAPTIM OLDU"

Sayfayı Paylaş