TTNet adsl nasıl kapatılır?

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve Misafir tarafından 15 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. Misafir Guest

Arkadaşlar TTNet adsl aboneliğimi nasıl kapattırabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

2. EmRe Well-Known Member

Öncelikle bağlı bulunduğumuz Türk Telekom Müdürlüğü'ne gidiyoruz. ''Hizmet Sonlandırma'' işlemleri'ne kiosktan bir sıra fişi alıyoruz. Yoğunluğa göre sıramızın gelmesini bekledikten sonra, yetkilinin yanına oturuyoruz. Ve o size bir form doldurtuyor. Formun ardından, Türk Telekom tahsilat gişelerine gidiyorsunuz, ödemeniz gereken bir meblağ var, kapatma ücreti ve diğer ücretler (Ben 33 lira ödedim, aboneye göre değişiyor sanırım) Ödeme işlemini yapıp, makbuzu aldıktan sonra, az önceki görevlinin yanına gelip, makbuzu teslim ediyoruz ve o günün sonunda internetiniz kesiliyor.

3. OrKuN Well-Known Member

Türk telekom internetinizi kapattık diyor ama hemen kapatmıyor arkadaşlar. Benim başıma geldi. Neti kapattırmama rağmen, bu ay için fatura gönderiyorlar. Meğerse internete hala girilebiliyormuş. Türk telekom'un bu tuzağına düşmeyin. Eğer kapatma tarihinden itibaren 2-3 gün içerisinde net kesilmediyse hemen tekrar Türk Telekom'a gidin. Ve iptal ettirin. Yoksa bir güzel tekrar fatura ödersiniz.

Türk Telekom ile yapacağınız her işleme çok çok dikkat edin. Yoksa kendinizi faturalarla boğuşuyor halde bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş