Ttnet Aboneliğimi İptal Ettireceğim

Konusu 'İnternet' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Selam arkadaşlar, ttNet'in sözde 8 mbps hızındaki internetini kullanıyorum, önceden 1 mbps limitsiz kullanıyordum sonra aradılar birgün 3 tl daha verin hızınız 8 mbps olsun dediler bizde olur dedik fakat kaç aydır kullanıyorum sanki hiç bir değişim yok tam bir saçmalık. ttnet aboneliğimi iptal ettirip başka bir adsl sağlayıcısına geçmek istiyorum paket olrakta Limitsiz 8 mbps olacak. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

2. CAN Well-Known Member

superonline fiber optik abonesi olmanı kesinlikle tavsiye ederim

3. BaRıŞ Well-Known Member

bizim burda superonline'ın fiber altyapısı yok malesef.

4. BaRıŞ Well-Known Member

Smile adsl diyorum başka bişi demiyorum.

5. OrKuN Well-Known Member

sakın smile alma asıl belaya o zaman bulaşırsın

6. EmRe Well-Known Member

uydu neti unutmamak lazım

7. BaRıŞ Well-Known Member

uydunet bildiğim kadarıyla 2010 da yeni projeleri kapatmış, il uydunet merkezdeki görevlisi o şekilde demişti. Binanızda daha eskiden bağlantı varsa yapıyorlar yoksa abonelik veremiyrlardı. 2011 de nolur bilemem demişlerdi.

8. CAN Well-Known Member

türknet en iyisi bende ttnet kullanıyırdum ayda 49,90 ödüyordum ve çok yavaştı türknete geçtim limitsiz ve çok hızlı 29,90

9. OrKuN Well-Known Member

internet için telefon aboneliğinin olması zorunluluğu kalktığı için uydunet bu alt yapısı ile artık pek tercih edileceğini sanmıyorum ama fiyatları aşağı çekerlerse düşünülebilinir tabi.

10. wankort New Member

ben bu işlerdee uzman oldugum içunn sana tafsıyem zırt net :) hahaha

11. simyaaa New Member

ya arkadaşlar 2008 in 8. ayında ttnete abone oldum üzerinden iki sene geçti geçen ay bütün faturalarımı ödeyerek iptal ettirdim fakat bu ay 80 tl lik borç geldi . bu neyin borcu fikri olan varmı

12. OrKuN Well-Known Member

tüm faturaları öderken içinde bulunduğun ayın faturalanmamış günleri olabilir ama 80 TL biraz abartı olmuş. Bulunduğun bölgedeki telekom müdürlüğüne giderek bu borç hakkında ayrıntılı bilgilendirme isteyin.

13. Misafir Guest

ArkadaşLar ttnet bende de vardı benim sözleşmem bu ay bitiyor TURKCELL wınn alacağım 29 tl 4 gb artı 4 gb ı geçemiyosun ve her ne olursa olsun 29 tl den fazla asla ödemiyorsunuz TTNET OLMAZ OLSUN HATTA LANET OLSUN!!!!!!

14. EmRe Well-Known Member

Bu telekom Türkiyede internetin önünü açmıyor ucuzlayacağına hızlandırma adı altında zam yapıyorlar. Avrupada bakır kablo kalmadı yıllar önce hertarafı fiberoptik alt yapısıyla döşediler süper hızlı internet yaptılar ve fiyatları ucuzlatarak internetin önünü açtılar. Bu telekoma kaldıysak ucuzlamazda umudum 3G-4G teknolojilerde. Birazdaha gelişirse hem mobil oluşu hemde telefon aboneliği gerektirmemesi herkezin ona yönleneceğini düşünüyorum. Bu telekomda ozaman bu fiyatlarda diretebiliyormu göreceğiz.

Sayfayı Paylaş