Trabzonspor Nickleri ve Sloganları

Konusu 'Spor Sayfası' forumundadır ve EmRe tarafından 4 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Trabzonspor Sloganları ve Nickleri
    ..:BİZE HER YER TRABZON:..

- TRABZONSPORluyum TRABZON luyum dha n istiyim bn kız olduma bakmayın takımımı ezdirmm tum formalar dan aldım hr syi war cuzdan v.s ama sunu bilinki … TRABZONSPOR lu olmak forma giymk dil TRABZONSPOR lu olmak lafla dil TRABZONSPOR lu olmak en içtn en yurktn swmktirrr… bn tum maçlara gidiyommm ballıyım ki boyle bi güzllik karsımda awnı aker cehenemi

- Trabzonu Sevdiğimiz Kadar İbadet Etseydik Cennette Köşkümüz olurdu.

- Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atılacaksa mezar ta$imaTrabzonsporlu yazilacaksa ölüm ho$ gelsin

Bu büyük hasretin sonu.Görelim seni Türkiyenin ŞampiyonuuTrabzonlu doğduk öyle öleceğiz. Kimseden korkmuyoruz Şampiyonluk bekledik 20 sene
    Yinede bekliyoruz Paralar pullar sizlerin olsun. turkeyarena.net
    Biz istemiyoruz. Ölene kadar bordo mavi Başka bişey bilmiyoruz…

..$anLiiyiizZ..$öhretLiiyiizZ..
    ..pa$ayiizZ..kraLiizZ..
    ..rekLamiizZ..marKayiizZ..
    ..faLaniizZ..fiiLaniizZ..
    ..kraLiinaa deyiiL
    ..aLayiinaa basariizZ
    ..teK farKiimiizZ
    ..61´li oLMaMiZz..

- biz TRABZONLUYUZ bükemedigimiz bilegi KIRARIZ BİZE DARBE ATANI BİZ HARBE SOKARIZ TRABZON MERKEZ AKILLI OLSUN HERKEZ

Haftalar boyu ben herzaman uykusuz kaldım.Bir sevgili gibi ben hep adını sayıkladım.Elimizde emanet kalplerimizde hep sen varsın
    Trabzonspor sen benim biricik aşkımsın.

TENİM TOPRAK OLSADA RUHUM DAİMA TRABZONU SEVECEK BİZE ÖYLEBİRKARŞILIK VERINKI KALBİM ·yalnız· AMA ·yalnız·
    TRABZONU SEVSINÖlümüne bir sevda buDuysun tüm dünya bunuNe Feneri ne CimbomuSevdik biz TRABZONUNe zaman gelecek.

2. EmRe Well-Known Member

Trabzon Spor Sözleri Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atılacaksa mezar taşıma Trabzonsporlu yazılacaksa ölüm hoş gelsin sefa gelsin Sabahları okullarda aksamları disko barda bazı bazı karakolda biz trabzon çocuklarıyız.. TENİM TOPRAK OLSADA RUHUM DAİMA TRABZONU SEVECEK BİZE ÖYLEBİR KARŞILIK VERINKI KALBİM ·yalnız· AMA ·yalnız· TRABZONU SEVSIN Ölümüne bir sevda bu Duysun tüm dünya bunu Ne Feneri ne Cimbomu Sevdik biz TRABZONU Ne zaman gelecek Bu büyük hasretin sonu Görelim seni Türkiyenin Şampiyonuu Trabzonlu doğduk öyle öleceğiz Kimseden korkmuyoruz Şampiyonluk bekledik 20 sene Yinede bekliyoruz Paralar pullar sizlerin olsun Biz istemiyoruz Ölene kadar bordo mavi Başka bişey bilmiyoruz... Haftalar boyu ben herzaman uykusuz kaldım Bir sevgili gibi ben hep adını sayıkladım Elimizde emanet kalplerimizde hep sen varsın Trabzonspor sen benim biricik aşkımsın...

En büyük trabzon başka büyük yok BU $EHIR SENLE YATIP KALKIYO YIRMI YILDIR SENDEN TEK $EY ISTIYO BORDOLA MAVI Kefenim OLSUN TRABZONUM BU SENE $AMPIYON OLSUN

Trabzon da ölecegiz Trabzon dışında da hükmedecegizyirmi yıl bekledik yine beklerizölümüne sevmiişiz terkedemeyiz!.............

Şanımızla şöhretimizle geliyoz bu sene!
    Ne BJK ne Fb nede cimbombom
    BU SENE SENSİN ŞAMPİYON!!!

SÖZ BİZDE BESTE BİZDETAKLİT YOK BİZDEMEVZUDA TAKMAYIZ GERİ VİTESEİNÖNÜDE KADIKÖYDE KRAL BİZİZ BU ALEMDE

İstanbul saltanatını 6 kez yıktık yine yıkacağız. Bordo kanımızla mavi göklere şampiyon Trabzon yazacağız.

Asker Olur Terör Vururuz. Polis Olur Vatan Koruruz. Kafamiza Eser Papaz Vururuz. Biz O Bu Degil. TRABZONLUYUZ! yetermi=)

Ölüm nereden gelirse gelsin cenazeme bordo mavi çiçek atılacaksa mezar ta$ima Trabzonsporlu yazilacaksa ölüm ho$ gelsin sefa gelsin.

belki bazı güzel kafalara göre(fb).(gs).(bjk) 4.cü büyük olamadık ama dünya biliyor her zaman en büyük ve tek büyük olduk!!!
    trabzonsporlu olmak ayrıcalık ister

Sayfayı Paylaş