toyota sahibi olmanın avantajları

Konusu 'Toyota' forumundadır ve OrKuN tarafından 26 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

TOYOTA 24 SAAT YARDIM

Toyota ile seyahat eden herkesin, 365 gün 24 saat hizmetlerinden olan bir acil yardım hattı... Otomobilinizle yaptığınız yolculuk sırasında meydana gelebilecek herhangi bir hasar, arıza ya da kazanın ardından, hemen Toyota 24 Saat Yardım' ı aradığınızda, tamir işlemlerinden adınıza araç kiralanmasına kadar birçok yardım seçeneğinden sizin için en uygun olanı derhal hizmetinize sunuluyor. Ayrıca bu yardım yalnız Türkiye ile sınırlı değil, tüm Avrupa ve Akdeniz ülkelerini de kapsıyor. Üstelik Toyota 24 Saat Yardım Hizmeti yalnızca sürücüyü değil, Toyota ile seyahat eden bütün yolcuları kapsıyor.

TOYOTA GARANTİ

Tüm Toyota' lar 3 yıl / 100.000 km* boyunca ToyotaSA garantisi altındadır. Bu garanti Toyota otomobillerinin mekanik aksamından, kaportasına, motorundan ,boyasına her ayrıntısı için geçerlidir.
    * Toyota araçları 1 yıl ve sınırsız km boyunca garanti kapsamında olup ayrıca 3 yıl / 100.000 km' ye kadar "Toyota Kalite Güvence Sistemi" garantisi ve modellere göre 3 - 6 yıl arasında boya ve karoseri garantisi altindadır.

TOYOTA PLAZA

Türkiye' de tüm Toyota' lar satış-servis-yedek parça hizmetlerinin azami müşteri memnuniyeti prensibiyle uluslararası standartlarda sunulduğu Toyota Plaza' ların güvencesinde sahipleriyle buluşur.

TOYOTA PUAN

Toyota Puan, Toyota Plaza'larda yaptığınız her türlü servis harcamasına karşılık olarak, otomatik olarak biriken, Türkiye' nin ilk ve tek kullandıkça artan indirim sistemidir.
    Toyota Puan, Toyota Plaza' larda tüm işçilik ücretlerinde indirim almanızı sağlar. Toyota Puan indiriminden yararlandığınızda hem puanınız hem de indiriminiz artarak devam eder.

TOYOTASA GARANTİ EXTRA PROGRAMI

Standart ToyotaSA garantisine ilave olarak Toyota' nızı, cazip bir ücret karşılığında "ToyotaSA Garanti Extra Programı" ile 5 yıla kadar garanti altına alabilme imkanı..

TOYOTASA GARANTİLİ KULLANILMIŞ ARAÇ ALIM - SATIM SİSTEMİ

ToyotaSA, Türkiye' de ilk defa garantili kullanılmış araç alım - satım sistemini başlatmıştır. Sisteme dahil kullanılmış Toyota' lara, 101 nokta kontrolünden geçirerek sertifika verilir ve hepsi 1 yıl / 20.000 km boyunca ToyotaSA garantisi altına alınır. Ayrıca bu araçlar 1 yıl boyunca Toyota 24 saat ücretsiz Yol Yardım hizmetinden yararlanırlar. Bu sistem, Toyota' nızı satarken de gerçek değerinden ve problemsiz bir satış yaşamanızı sağlar.

TOYOTEL TOYOTASA BİLGi MERKEZi

Günün 24 saati kesintisiz hizmet veren Toyotel' de, Toyotasa tarafından satılan tüm ürünlerin özelliklerinden ToyotaSA Yetkili Satıcıları' na kadar her türlü bilgiye, ister telefonla ister faksla anında ulaşabilirsiniz.

2. seckinyd Well-Known Member

Bana kalırsa çok güzel bir araba markası ben çok severim toyota yı ve her şeyi ile mükemmel bir satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkeleri var :D:D

3. serseri_aşık Well-Known Member

şeçkin abi valla senin sevmediğin araba yokki sen her arabayı seviyorsun;):D

Sayfayı Paylaş