Toyota Camry 2010

Konusu 'Toyota' forumundadır ve oguzturk tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. oguzturk Administrator Staff Member

Toyota Camry 2010
    Dinamik görünüşü ve heyecan verici performansıyla otomobil kullanma isteğinizi kamçılıyor. Hiç bir zaman ikinci olmayı kabul etmeyerek güçlü sürüş deneyimi sağlayan, çarpıcı ve modern görünüme sahip Camry'i yarattık. Sürüş keyfinin ne demek olduğunu bu otomobilde anlayacaksınız. Camry kalite ve performansı doğru yerde arayanlar için.

2. oguzturk Administrator Staff Member

3. OrKuN Well-Known Member

lüks sınıfındaki araç için o göğüs kısmı basit kaçmış, LCD ekran olması lazımdı enazından.

4. oguzturk Administrator Staff Member

5. Misafir Guest

Türkiyede çok az sayıda satılan camry'nin mersedes,bmw ve diğer avrupa otomobillerinden geride kalmadığını hatta onlardan daha iyi bir otomobil olduğunu düşünüyorum. Bir arkadaşımın camry'sini birkaç defa kullandım ve ondan sonra araştırmaya başladım, birçok yorum ve testi karşılaştırdım, bu kanaata vardım. Şimdi bende param sınırlı olduğu için 2. el bir camry alıyorum(2007 model,3500 cc). Rahatlık, güvenlik, güç, konfor isteyenlerede tavsiye ediyorum. Üstelik birçok lüx arabadan çok daha ekonomik fiyatlara bulabilirsiniz. Selamlar.

6. EmRe Well-Known Member

Bende katılıyorum bıktık mercedesten bmwden ve son olarakta audiden değişik markalarıda denemek lazım lüks sınıfında. Hem lüks hem ekonomikler ayrıca tpx

Sayfayı Paylaş