Toshiba Satellite A210-19D Ekran Kartı Hakkında Sorun

Konusu 'Soru-Cevap' forumundadır ve Misafir tarafından 14 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. Misafir Guest

Merhaba,

Oncelikle sunu söyleyeyim Toshiba Satellite A210-19D laptop'ım var ve ekran kartıyla alakalı bi sorun için arastırma yaparken şu sorun cevaplıyalım zımbırtısı cok dikkatimi cekti bu yüzden yazmak istedim :)

Sorunum şu; Toshiba Satellite A210-19D laptopta eski tarz oyunlarda istedigim verimi alamıyorum orn: counter strike 1.6

Ekran kartı ayarlarıyla alakalı oldugunu dusunuyorum ve yardım bekliyorum şimdiden tesekkurler...

2. BaRıŞ Well-Known Member

Ekran kartı sürücüsünü güncelleyin bakalım bir, bilgidayara uzun zamandır format atılmadıysa format atıp sistemi baştan kurun vu güncel driverları yükleyin. Birde bios güncellemesi yapabilirsiniz yalnız buna dikkat edin pc'niz açılmaz hale gelebilir bios update yaparken. Tozlu ortamlarda kullanmamaya özen gösterin malum bunların içini açmak normal pc'ler gibi değil biraz zahmetli. Isınma durumu fazla ise notebook soğutucularından almanızı tavsiye ederim. Benim notebook'ta buara hemen ısınmaya başladı ve ısındıkça verim aşırı düşüyor ve aşırı yavaşlama tabiii...

Yukardaki söylediklerimi yaparsanız büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir...

Sayfayı Paylaş