Toshiba A300-1LT C2D 2.0GHZ/3GB/320GB/15.4 Kullanıcıları

Konusu 'Donanım' forumundadır ve ot-gu tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Toshiba A300-1LT C2D 2.0GHZ/3GB/320GB/15.4"/Notebook
    Kullanıcıları Buluşma Nooktası

Özellikler
    • Marka TOSHIBA
    • Ekran 15.4" Toshiba TruBrite® WXGA TFT ekran (1,280x800)
    • İşlemci Intel® Core™2 Duo işlemci T5800 ( 2.00 GHz, 2 MB L2 cache, 800 MHZ FSB),
    • Sistem Hafıza 3 GB DDR2 RAM ( 2 GB + 1 GB ) - max. 8,192 MB
    • Hard Disk 320 GB (5.400 rpm) Seri ATA HDD
    • Ekran Kartı ATI MOBILITY RADEON™ HD3470 HyperMemory™ teknolojili, 256 MB yerleşik, 1,023 MB kullanılabilir grafik belleği, 16x PCI Express
    • Sürücü DVD Super Multi çift katmanlı sürücü
    • AraYüz 5’i birarada Bridge Media Yuvası, 4 x USB 2.0, i.LINK® (IEEE 1394), TV çıkışı (s-video), Express Card™ Slot, Kulaklık soketi ile paylaşımlı S/PDIF (optik)
    • Ses Sistemi Harman Kardon® stereo hoparlörler
    • İletişim 56K modem, Ethernet LAN 10/100
    • İşletim Sistemi Orijinal Windows® Vista™ Home Premium Edition Türkçe / İngilizce
    • Özel Fonksiyonlar Entegre 1.3 Mp web kamera (Yüz tanıma fonksiyonlu) ve mikrofon (VoIP), HD Audio
    • Kablosuz Haberleşme Wireless LAN (802.11a/b/g), Bluetooth™ 2.1 EDR
    • Ağırlık(kg) 2.7 kg
    • Garanti Süresi 2 yıl uluslararası

2. BaRıŞ Well-Known Member

bu arada ürün için eksik bilgi vermişler HDMI çıkışı var ayrıca E sata çıkışıda var laptopta. Kesinlikle pişman olmayacağınız bir cihaz. Oyun performansı da çok ii ama tam bir oyun cihazı değil oyuna merakı olanlar ve yüksek detay arayanlar için çok uygun değil ancak fazla oyunla işi olmayan için ideal. Ses çıkışı harika insanı cezb ediyor. 3 arkadaşımın laptopunu bastırdı sesi bu kadar diyorum. Laptop vista da yavaş değil ama xp yüklerseniz laptop uçar benden demesi. En güzel yanıda RAMi 8 gb ya kadar yükseltebilmemiz. Fiyatıda özelliklerine göre çok uygun. Laptop almayı düşünenler bu cihazda karar kılabilirler...

3. EmRe Well-Known Member

Full özelliklerle donatılmış alışılmışın dışında bir notebook yüzeysel dış görünümüyle göz zevkinize uygun tasarlanmış, gerçekten harika bişey. ses kalitesi, görüntüsü, herşeyi çok güzel. bence orta kararın biraz üstünde bişeyler isteyenler için ideal...

4. karasu062 New Member

arkadaşım bu makinada call of daty 5 i ve gta4 ü kaldırırmı kullanan varsa cevap yazarsa sevinirim

5. BaRıŞ Well-Known Member

Slm karasu062,
    yukardada yazmıştım ama tekrar edeyim,

Notebook lar hiçbirzaman masaüstü pc performansına yaklaşamıyor, oynarsın ama takılmalar olabilir,

6. karasu062 New Member

teşekkür ederim yorumun için ama bir sorum daha olucaktı hp 1235 et mi yoksa toshiba a300-1lt mi bu
    iki makinadan hangisini tavsiye edersin teşekkür ederim şimdiden

7. OrKuN Well-Known Member

iki modelde birbirine hem fiyat hem özellik bakımından çok yakın makineler ama hp de biraz daha iyi işlemci var

hp 1235: Intel® Core™2 Duo İşlemci T6600
    • 2,2 Ghz, Düzey 2 önbellek 2 MB

toshiba a300-1lt: Intel Core 2 Duo 800 MHz. 2.0 GHz. 2 MB Cache Bellek T5800 İşlemci

bana kalırsa özellikler hemen hemen yakın fiyatlarda, kasa kalitesi ve şıklık seçicilikte önem kazanır hangisi tasarım bakımından hoşuna giderse onu al derim...

son olarak benim fikrim işlemciden dolayı Hp olurdu muhtemelen...

8. karasu062 New Member

hp nin ekran kartı 512 olmasına rağmen 64 bit olması lazım toshibada 256 ekran kartı 128 bit oyun bakımından hangisi daha iyi ikiside aynı oyunları kaldırırmı bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

9. GuNaHKaR Well-Known Member

128 bit ekran kartı için 128 bit işletim sistemi kurulu olması lazım, 64 bitlik işletim sistemi kurup 128 bitlik ekran kartı almanın bi anlamı yok, fikir olarak veriyorum sadece...

128 bit daha yeni teknoloji yukardaki bilgiyi göz önünde bulundurarak 128 bitlik olanı tercih et derim ama 64 bitlik işletim sistemi kullanıyorsan ve kullanacaksan diğerini al tabi..

10. karasu062 New Member

arkadaşım yukarıdaki iki makinadan hangisini tercih edersin hangisini alayım oyunlarda ikiside aynımıdır.sağol şimdiden

11. OrKuN Well-Known Member

hp burun farkıyla önde gibi yoksa cihazlar özellik olarak yakın birbirlerine, bende hp al derim.

Sayfayı Paylaş