teyze

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EmRe tarafından 13 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Bana bir kaç sene önce bi hocamın anlattığı bi hikayedir.paylaşmak istedim.
    Hocamın arkadşının annesi doktordur ve hastanededir.Bir gün muaynehanesinin tlefonu çalar ve kız kardeşinin öldüğü haberi gelir.Kadın ne yapacağını şaşırır apar topar bir uçak bileti ayarlar kız kardeşinin yanına gitmek için.Gitmeden önce kızını(hocamın arkadaşı olan kız) arar.Onu telaşlandırmamak için ameliyata gireceğini ve gece geç geleceğini söyler.Daha sonra telefonu kapatırlar.Kız evde tek başına otururken gecenin ilerleyen saatlerinde kapı çalar.Kız kapıyı açar ve karşısında teyzesini görür.hoşgeldin teyze diyerek içeri alır.Neden haber vermedin geleceğini seni alırdık havaalnından görüyormusun annemde ameliyatta bu gece şanssızlık işte der.daha sonra teyzesiyle otururlar tv izlerler tavla oynarlar.daha sonra gece yarısını biraz geçince teyzesi artık yeter kızım ben gideyim der.Kız ne kadar ısrar etsede teyzesi onu dinlemez ve gider.Ertesi sabah kız annesini evde göremeyince merak edip annesini arar nerdeydin gece teyzem geldi görüşemediniz diye.Bunu duyan annesi şaşırır kızım teyzen dün gece öldü.ben şimdi onun yanındayım bu akşam toprağa vereceğiz.seni telaşlandırmamak için bir şey söylemedim der.bunu duyan kız inanamaz olanlara aklını kaçırır ve akıl hastanesine kaldırılır.hocam hala arkadaşını ziyarete gittiğini söyler..

2. Pelin Super Moderator

çok ilginç bi hikayee gerçek mi acaba :confused: gerçekse kıza yazık olmuşş :(

3. yaren38_20 Well-Known Member

bencede ilginç bir hikaye paylaşım için saol..

4. EmRe Well-Known Member

teyzeye bak yaww son kez tavla oynuyumda gidiyim demiş heralde :D

5. GamZe Moderator

tavlayı kim yendi acaba:D

6. EmRe Well-Known Member

inş. teyze yenmiştir yazık yoksa gözü açık gidecek :D

7. PasHasaDe Well-Known Member

tuhaff..... neresinden baksan trajik

8. mcrap Well-Known Member

Aslında olabilcek birşey buna inanabilirim trajik bir konu katılıyorum

9. EmRe Well-Known Member

iyiki teyzem felan yokk :D