Teşekkür ederim mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Teşekkür ederim bana ilk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarılmayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Beni yalnız bırakmayan ve suan gerek yanımda gerek işe mesaj atarak bu özel günümde manevi yöneden yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Şiir bakıslım sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Bir gün sen olmaz isen yanımda bil ki ben o gün can veriyorum demektir, sensizlik benim için hayat değil ölüm demektir, bana hayat verdiğin için teşekkür ederim bebeğim.

Arkadaş dediğin canını ortaya koymalı yeri geldiğinde, arkadaş dediğin yalanların arkasına saklanmamalı 5 kuruş için, sende böyle olmadığın için teşekkür ederim arkadaşım benim.

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim Bana da yakıştığın için sevgilim Çok teşekkür ederim.

Sensiz yaşamıyordum san ki hayatta seninle hayata döndüm seninle bir hayat oldum hayatımda teşekkür ederim sevgilim..

Herkez birbiri ile dos olabilir ama, herkez birbiri ile candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim..

Doğum günümde özel insanların bu özel günüm’de yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkeze teşekkür ederim…

Seninle öğrendim dostluğu samimiyeti, seninle öğrendim yanlısı, doğruyu.. sen benim en iyi arkadaşımsın sen olmasaydın yalancıları arkadaşım sanıcaktım, teşekkür ederim arkadaşım.

Sayfayı Paylaş