Teröristler Sözümüz Size...

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve abdulkadir tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

İsimlerini bilmesekde , memleketimizi ve geleceğimizi korumak için ,
    Çocuklarımızın huzur , sağlık ve bereket dolu bir Türkiye'de yaşamalarını temin için ,
    Bu topraklara terini , kanını ve canını hiç çekinmeden katmış
    bütün KAHRAMANLARIMIZI minnetle yadediyoruz ...
    O FEDAKAR KAHRAMANLAR BİLSİNLER Kİ HİÇBİR EMEKLERİ ZAYİ OLMAMIŞTIR
    VE DÜNYA DURDUKÇA ZAYİ OLMAYACAKTIR ...
    NUR İÇİNDE YATSINLAR ...

Vatanı bölmek isteyenlere sözümüz...
    "Yanlış kişilerin peşinde koşmak , birgün size bela getirecek... Şehidlerin ahı tutacak sizleri... Tarih boyu her karışı şehid kanlarıyla sulanan bu topraklara ihanet edenlere , yerden ve gökten beddualar , lanetler yağacak..."

2. OrKuN Well-Known Member

Şehitlerimize Allahtan rahmet, Ailelerine baş sağlığı ve sabır diliyorum.

önlem almayan akp hükümetini ve bunlara hala destek olan insanlarıda kınıyorum...

3. serseri_aşık Well-Known Member

serkan a katılıyorum

4. ot-gu Genel Sorumlu

çok net ve sert bi cevap vermezisek öyle bir seferlik değil sürekli hiç beklemedikleri an bizim yandığı gibi onlarında canını yakmazisek bu iş böyle gidecektir...

siyasi iktidar koskoca bi fiyaskodur hemen hemen her konuda, siyasi kararlılık olmadan şehit verir ardından başsağlığı mesajları karşılık vermeden bir sonraki şehit haberleri bu iş böyle gider, başbakan çıkıp çok net bi şekilde konuşma yapması lazım hatırlarım Tansu Çiller ne kadar net konuşumuş ve ardından teröre çok büyük bir darbe vurulmuştu.

Abdullah gül talabaninin koluna girer samimi pozlar verirse şirin gözükmek adına biz de şehitleri veririz bu şirinlikler üzerine, işte herkes devlet adamı olamıyor sayın gül soytarımısın sen orda...........çok daha sert konuşmamak için susma hakkımı kullanıyorum.....

5. manasdest Member

kime cevap verelim terörü besleyenlerimi yoksa dağdaki üçbeş çabulcuyamı,asıl cevab elbelt seçimlerde soytarılara verilecektir.vatana hizmet ettiklerini sanan bu zavallılar daha ne kadar mehmetçiğin kanını yerde koyacaksınız,çekilin artık,devleti sömürdüğünüz yeter beslediğiniz kargalar gözlerinizi oyduğu gün elbelt yakındır.sözlerimi şehitlerimize rahmet kalanlara sağlık diliyorum.ordumuz güçlüdür kanını yerde komaz.

Sayfayı Paylaş