Terim Hakemden Dert Yandı

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve Balako tarafından 21 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. Balako Well-Known Member

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Antalyaspor ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'in konuşması şöyle:

"Açıkcası diğer oyunlarımızı arattığımız söylenebilir. Ama ümidim oydu ki iyi oynamasak da bu maçı geçmemiz bizim için iyi olacaktı ama geçemedik. Antalyaspor'u kutluyorum. Böyle maçlarda golü bulamazsanız böyle zorlanırsınız. Biz bugün çok gol pozisyonu bulamadık, hücumcu oyuncuları almamıza rağmen olmadı. Kalemizde son dakikalar hariç bir tehlike yaşamadık."

"Biz uzun zamandır aynı takımla oyunuyoruz. Bazı oyuncuların yorgunluğu bence olmaması lazım ama yoruluyorlar. Bu maçta bazı arkadaşlarımızın oynanamasından doğan şansı diğer formayı kapan arkadaşlarımızın değerlendirmesi lazımdı ama olmadı."

HAKEM YORUMU

"Ben hakemler hakkında konuşmamaya özen göseriyorum. Ama sizden ricam oynamak isteyen bir takımın önünü oynamak adına açmazsanız en tehlikeli olan budur. Yani maçın sonuna 3 dakikalık uzatma ilave edildi. Sdece bir frikik pozisyonunda oyun 3 dakikada durdu benim bildiğim kadarıyla. Ama bir bakalım oyun kaç dakika oynanmış. Biz yeniliriz yeneriz bu kimseyi ilgilendirmez. Ben sadece buna sinirlendim buna delirdim başka bir şey yok yani. Oyun oynamak isteyen takıma şans verilmeli isteğim budur." diyerek sözlerini bitirdi. "

Sayfayı Paylaş