Tebrik Mesajları Doğum

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Eşe doğum tebrik mesajları

* Bana dünyanın en değerli hediyesini verdin hayatım. ikimizden bir parça olan bebeğimiz evliliğimizin en güzel meyvesi oldu.

* Bebeğimizi 9 ay karnında taşıyarak büyük fedakarlık yaptın canım karım benim. Bundan sonraki tüm fedakarlıkları uykusuz kalarak ben yapacağım.

* Hayatımın tek anlamıydın şimdi başımın tacısın uykusuz geçecek gecelerde hep yanında olacağımdan emin ol aşkım.

* Çektiğin her acıyı birlikte el ele vererek unutacağız. Bundan sonra sen ben ve minik bebeğimiz olacak. Seni seviyorum karıcım.

Arkadaşa doğum tebrik mesajları

* Yeni bebeğe hoş geldin der, anneye geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

* Dünyanın en tatlı bebeği , yeni yaşama merhaba..!Umarım sağlık ve başarı dolu bir hayatın olur…

* Yeni bebeğin ailesine ve çevresine hayırlı bir evlat olmasını diler, sağlıklı ve mutlu bir ömür temenni ederiz.

* Dünyanın en özel duygularından biri olan annelik duygusunu yaşamanın mutluluğu her daim yaşasın yüreğinde… her şey gönlünün dilediği gibi olsun. Sevgilerle…

* Çocuk sahibi olmanın o vazgeçilmez duygusu hep canlı kalsın yüreklerinizde… Yeryüzünün en özel anne ve babası olacaksınız!!! Bundan hiç şüphem yok.sevgilerle..

Sayfayı Paylaş