Tahminleriniz

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve R.CARLOS tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. R.CARLOS Guest

Sizce Bu Yil Hangi Takim şampiyon Olur

2. abdulkadir Well-Known Member

Tabikide avrupanın prensi FEneRBahÇE

3. meyve94 Well-Known Member

hayir galatasayar olur :D:D

4. R.CARLOS Guest

Merve inşallah rezil olmadan ligi bitirirsiniz.Tek temennim bu....

5. meyve94 Well-Known Member

biz rezil olmayiz da siz olursunuz :D:D

6. abdulkadir Well-Known Member

leverkusen faciasını unutma.merve

7. meyve94 Well-Known Member

leverkusen faciasini unuttum bile o eskiden kaldi simdi onumuze bakalim

8. seckinyd Well-Known Member

Hıııım güzel soru da düşünmeniz gereken çok daha farklı sorunlar var bee bırakın futbolu başkaları düşünsün siz ilim,fen,edebiyat hakkında tartışın erkek olmama rağmen hayatım boyunca ne futbol oynamışlığım var nede oturup biriyle konuşmuşluğum var çünkü hepsi bu milletin kafasını aptallaştırmak için yapılmış ve yapılan oyunlar akıllanın biraz :D:D LÜTFENNN Türkiyenin biz Atatürk Gençliğine ihtiyacı var :D:D

9. serkiymaz Well-Known Member

seçkine katılmamak elde deil...ayrıca yaşta 19 olmuş askerlik çağıda gelmiş malum bu vatanında sizlere ihtiyacı var...

10. seckinyd Well-Known Member

Yaş 19 da daha üniversite yollarındayız inşallah alnımızın akı ile bitiririzde bizde gider askerliğimizi yaparız bu şerefli ve namuslu görevi üstüne almak istemeyen onca şerefsiz ve namussuz varken ben burdayım bu ülke için kendimi değil ruhumuda şehit ederim demek benim için ve mezarlarında yatan zamanında bu ülke için çarpışmış, bizleri bugünlerde yaşatmak isteyen gerek Kuvay-i Milliye başkanı olarak gerek Silah Ustası olarak gerek Semt Reisi gerek Çete Reisi olarak savaşmış dedeleriminde onurudur.Saygılarımla

11. ŞEHİT Guest

Avrupanin Prensi Türiyenin Teki Dünyanin Yildizi Fenerbahçe . Ayrica Belirtmek Isterim Türkiyede Tek Takim Var O Da Fenerbahçe

12. R.CARLOS Guest

SEVİLLA 'YI yenerek çeyrek finale kaldık ben sakattım o maçta oynayamadım.

13. serseri_aşık Well-Known Member

bence galatasaray

14. R.CARLOS Guest

inşallah fenerbahçe olur

15. By_AS! Well-Known Member

arkadaşlar gereksiz yere polemik yaratmayın bu sene fbnin şampiyon olma şansı yok, bjk zaten 1-2 hafta sonra tekrar düşer ve de kimse de ksr bkm ligde GALATASARAY ŞAMPİYON

16. R.CARLOS Guest

sizin takımda hep gençler var ksr bkm biraz zor olursunuz

17. By_AS! Well-Known Member

ben de o yüzden bu kadar emin konuşuyorum ya;)

Sayfayı Paylaş