Survivor Duygu ve Bozok Neden Kavga Etti

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve ot-gu tarafından 18 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. ot-gu Genel Sorumlu

Ödülü Kaybeden Duygu ve Bozok Kavga Etti
    Survivor Bozok Gören ve Duygu Çetinkaya Kavgası ile ilk kavga Yaşanmış oldu

Adada yapılan ödül oyunlarında Duygu ile Bozok en başından beri gergindi , Survivor 2013 1.bölüm 2.ödül oyununda bu gerginlik iyice kendini gösterdi ve Duygu ve Bozok tartıştı, Bu tartışmanın ardından Duygu radikal bir kararla kendisi farklı bir yerde barınak kurarak orada kalmaya başladı, Gönüllüler takımında ilk fikir ayrılığı ilk bölümde yaşanmış oldu.

Ödül oyunlarında yarışmaları kaybeden Gönüllüler takımı kendi içinde bölünmeye başladı. Ünlüler takımında işler yolunda giderken, Gönüllüler’de ilk çatlayan parça Duygu oldu. Balık avlama setini kaybeden takım arkadaşlarını eleştiren Duygu Çetinkaya’nın taklidini Bozok Gören’in çıkarması, Duygu için bardağın taştığı nokta oldu. Duygu Çetinkaya, “İlahi adalet yerini bulur. Bundan sonra onlarla kalmayı da düşünmüyorum” diyerek çadırı terk etti.

Bozok Gören ise “Sürekli konuşuyor, takım arkadaşlarını teselli edeceğine sürekli negatif konuşuyor. Kendisi hiçbir şey yapamadı ki, kalkmış bana ‘Sen ne yaptın’ diyor. Ben daha ne yapayım ki” dedi.

Sayfayı Paylaş