SüperSınıftan Yaza Özel Kampanya

Konusu 'İnternet' forumundadır ve EmRe tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

SüperSınıf'tan Yaza Özel
    15 Aylık Abonelikte İlk 3 Ay Ücretsiz!
    Çocuklar SüperSınıf'la daha çok bilgiye, eğlenceli yollardan ulaşıyor; eğitimdeki büyük bir engel kalkıyor.
    Üstelik, 15 ay abonelik taahhüdü verenler ilk 3 ay için ücret ödemiyor. Siz de hemen SüperSınıf'a abone olun, çocuklarınıza yaz tatilini boş geçirmeden, bir sonraki sınıfa hazırlık yaptıracak ya da biten sınıfın derslerini pekiştirecek bu kampanyayı kaçırmayın.*
    SüperSınıf nedir?
    İçeriği "Okulistik" tarafından sağlanan, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatna uygun olarak ilköğretim 1. sınıf ve 8. sınıf arasındaki öğrenciler için en son teknolojilerle geliştirilmiş, internet üzerinden kullanılan bir eğitim destek aracıdır.

Avantajlar
    SüperSınıf, eğitim için ne gibi avantajlar sunar?
    Sesli ve görsel animasyonlarla desteklendiğinden çocukların okuldaki derslerine sıkılmadan, eğlenerek öğrenmelerini ve ders tekrarı yapabilmelerini sağlar. Öğretmenlere, eğitim planlarını düzenlemede ve öğrencilerini takip etmede destek olur.
    SüperSınıf'ın artıları nelerdir?
    Yeni öğretim programlarına uygun sesli, görsel konu anlatımlı çözümlü soruları; yardımcı elektronik ders ve hikaye kitapları; yılda 8 kez düzenlenen Online SBS Denemeleri ve eğitsel oyunları ile çocuğunuzun eğitimi için zengin bir içerik sunar.

Kullanım Şartları
    • *Kampanya 30 Eylül 2010'a kadar olan aboneliklerde geçerlidir.
    • İlk 3 ayı ücretsiz kullanılan 15 aylık paketin, kalan 12 ayı ise aylık 5 TL üzerinden faturalandırılacaktır.
    • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
    • Kampanya son başvuru tarihi 30 Eylül 2010'dur.
    • Bu kampanyadan yeni ve mevcut tüm ADSL ve Fiber İnternet aboneleri yararalanabilirler.
    • Kampanyadan yararlanan kullanıcılar için abone olma taahhüt süresi 15 aydır. Takip eden aylarda mevcut abonelik paketleri geçerli olacaktır. Aboneliğin 15 aydan önce sonlandırılması durumunda, abonelik süresince kullanılan ücretsiz veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.
    • Bu kampanya diğer internet kampanyaları ile birleştirilemez.
    • Superonline telefon, internet, görüntü, tarife ve fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0850 222 0 222 Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayın veya superonline.net 'i tıklayın.

Sayfayı Paylaş