Spor Yayın Akışı

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve Balako tarafından 17 Eylül 2011 başlatılmıştır.

  1. Balako Well-Known Member


    Sporseverleri birbirinden güzel maçlar bekliyor...

    [​IMG]

    "Ctrl+F" komutuyla açılan boşluğa aradığınız takımın maçını yazarsanız daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.





    İŞTE MAÇLAR VE KANALLARI

    5 Mayıs Cumartesi

    12:00 Dünya Snooker Şampiyonası yarı finalleri / Eurosport
    14:00 Kayseri Erciyesspor - Sakaryaspor / TRT 1( Bank Asya 1.Lig)
    14:30 Polonya - Almanya / Sports TV (Kadınlar olimpiyat elemesi)
    14:45 Arsenal - Norwich / Lig TV 2 (İngiltere Premier Lig)
    15:00 Kayserispor - MP Antalyaspor / Lig TV (Spor Toto Kupası)
    16:30 Borussia Dortmund - Freiburg / TRT Gap (Bundesliga)
    16:30 Köln - Bayern Münih / TRT HD (Bundesliga)
    16:30 İtalya Bisiklet Turu Herning / Eurosport
    17:30 Banvit - Aliağa Petkim / Lig TV 3( Beko Basketbol Ligi play-off)
    17:30 Türkiye - Rusya / Sports TV (Kadınlar Olimpiyat Elemesi)
    19:15 Chelsea - Liverpool / NTV Spor ( FA Cup finali )
    20:00 Galatasaray MP - TOFAŞ / Lig TV 3( Beko Basketbol Ligi play-off)
    21:00 Orlando - Indiana / NBA TV (NBA Ligi)
    21:00 Dünya Snooker Şampiyonası yarı finaller / Eurosport
    22:00 Granada - Real Madrid / NTV Spor ( La Liga)
    23:30 La Clippers - Memphis / Smart Spor (NBA Ligi)

    6 Mayıs Pazar

    13:00 Dünya Superbike Şampiyonası -Monza / Eurosport
    14:00 Dünya Supersport Şampiyonası -Monza / Eurosport
    14:00 Adanaspor - Kartalspor / TRT 6 (Bank Asya 1.Lig)
    14:00 Göztepe - Konyaspor / TRT Anadolu (Bank Asya 1.Lig)
    14:00 Boluspor - Çaykur Rizespor / TRT Avaz (Bank Asya 1.Lig)
    14:00 Elazığspor - Bucaspor / TRT 3 - TRT Spor (Bank Asya 1.Lig)
    15:00 Eskişehirspor - İBB / Lig TV ( Süper Final Avrupa Grubu)
    15:00 Bursaspor - Sivasspor / Lig TV 2 (Süper Final Avrupa Grubu)
    15:00 Beşiktaş Milangaz -Fenerbahçe Ülker / Lig TV 3 (Beko Basketbol Ligi play-off)
    16:00 Udinese - Genoa / Smart Spor (İtalya Serie A)
    16:00 Cagliari -Juventus / Euro Futbol (İtalya Serie A)
    18:00 Man.United - Swansea City / Lig TV 3( İngiltere Premier Lig)
    18:30 Britanya Superbike Şampiyonası -Oulton Park / Eurosport 2
    19:00 Galatasaray -Beşiktaş / Lig TV ( Süper Final Şampiyonluk Grubu)
    19:00 Trabzonspor - Fenerbahçe / Lig TV 2 ( Süper Final Şampiyonluk Grubu)
    20:00 Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka / Lig TV 3 ( Beko Basketbol Ligi play-off)
    21:45 Inter - Milan / Euro Futbol (İtalya Serie A)
    22:15 Valenciennes - PSG / Lig TV 3 ( Fransa 1.Lig)
     
    1 kişi bunu beğendi.



  2. BaRıŞ Well-Known Member

    Teşekkürler balako tpx
     
  3. Balako Well-Known Member

    Rica ederim. İyi seyirler... :)
     

Sayfayı Paylaş