soru

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve meyve94 tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. meyve94 Well-Known Member

arkadaslar soru bölumleride acilsa olur mu akilda takilan bir seyi sorsak olur mu:)

benim aklimda bir soru varda 4k formu nasil oluyor ne demek

2. ot-gu Genel Sorumlu

4k forum, günlük tekil hit sayısı 4000 olan forum daha başka deyişle günlük 4000 ziyaretçi sayısıda denilebilinir...

3. meyve94 Well-Known Member

4000 ziyaretci nin mi girmesi Turkeyarena da 4k formu var mi biraz sacma soru ama

4. serseri_aşık Well-Known Member

sitenin adı duyulsa olabilir bence

ama soru bölümüde açılması uygun olur bence bazı kafamıza takılan soruları oraya yazarız ve cevabını öğreniriz

size sorunca söylemiyor değilsiniz söylüyorsnuz ama konu açılınca biraz daha iyi olu başkasına lazım oluncada onalar bakar;)

5. NEFİSE Well-Known Member

bence de soru bölümü oluşturmak iyi fikir özellikle benim gibi yeni üyeler için :):):):)

6. Sol_Barış Well-Known Member

gerek yok bence site sorumlusunu uğraştırmayın:D:D

7. ot-gu Genel Sorumlu

bizide düşünenler varmış ;) aklınıza takılanları forumda acemiyim diyenler bölümü var orda konu açarak sorabilirsiniz, yada özel ise özel mesaj yolu ilede sorabilirsiniz...

8. meyve94 Well-Known Member

:D:D yok öyle degıl gunluk hayatımızla da ılgılı sorabılırız butun uyeler cevap verse ya da sorsa mesela .....oldu sız ne yaparsınız uyenın problemı gunluk hayattan varsa onlar sorulabılsın

bıde mesela gunluk hayatımızdakı sorunları uyelerle paylasabılırız:D

9. ot-gu Genel Sorumlu

olabilir araştıralım bi bölümü açarız enkıza zamanda

10. Sol_Barış Well-Known Member

illahaki bi bölüm açtıracaklar adama:D

Sayfayı Paylaş