ŞOK ! cok ilginc *** cok garip bir olay...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BuLuT5 tarafından 9 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

1. BuLuT5 Well-Known Member

Arkadaslar hepmizin bildigi yılbaşı şarkısı olan bu sarki aslinda tersten okundugunda cok garip bir ses tini ile cok garip anlamlara geliyor*** Tersten okunusuna cok sasiracaksiniz*** gizli korkutucu seslere benzer sesler geliyor*** acaba gizli bir mesaj mi var bu sarkida** ben cok irkildim dinleyince** sizde mutlaka bakin****Dikkatlice dinleyin...

yılbaşı şarkısı ve tersten okunusu:
    http://www.yonkis.com/mediaflash/reverse.htm tıkla ve gve dinle ve yine tıklaa

2. salihsat Well-Known Member

3. BuLuT5 Well-Known Member

tırsılmayacak gibi degil sesler cok garip

4. GamZe Moderator

aklım gidiyodu,,,

5. illegal_18 Well-Known Member

paylaşım için tşk..

6. KaPTaN Well-Known Member

iyi düsünülmüs

7. yagmur Well-Known Member

bende sazan gibi dikkatlice dinliyodum...:eek::eek::eek: Allahım aklıma sen mukayyet ol

8. BaRıŞ Well-Known Member

hahhahaa Bulut kardeşş o ne sesler ya korktum walla...

9. SHaDe_19 Well-Known Member

valla helal olsun bulut usta gıttım geldım ya

10. sevvv38 Well-Known Member

ya nedim yaa sinirden elim ayağım boşaldı:eek::eek::eek::eek: çok korktuummm falla:(bunu kim yatıysa gece rüyasına girsin

11. yaren38_20 Well-Known Member

yaa bu çok güzel daha öncede dinlemiştim cingl beng cingl cingl benl la lala la la lalala heh:D:D:D

12. ot-gu Genel Sorumlu

one be..ses e odaklanmışken olmadıki şimdi, ama gece yalnız bakmayın özelliklede kızlar

13. mcrap Well-Known Member

düzünü bilmiyorumkie tersini biliyim :D çok tırstım çoook

14. GamZe Moderator

aynı çığlıkları bende atıım onunla birlikte :) Allah seni nasıl biliyosa öyle yapsın emiiiiiiiiiii

Sayfayı Paylaş