Slm Arkadaslar

Konusu 'Yönetim Odası' forumundadır ve KaRaHaN tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. KaRaHaN Well-Known Member

Slm öncelikle herkese kolay gelsin arkadaslar yasadiğim sikinti ve sorunlardan sehir değistirmek zorunda kaldim sıkıntılarim sorunlarim tamamen piskolojik issizlik ve bunalim gibi akliniza yanlis birsey gelmesin suan mersin,deyim aranizda bi süre olamicam hayatimi biraz burdan devam ettirmeye calisicam 2 yada 3 ay gibi sorumlu oldugum bölümleri idare edebilicek yada üstlenecek arkadaslar varsa haber vermek istedim. Kendinize iyi ve cici bakin ALLAH a emanet olun. Hoscakalin Arkadaslar :( ALLAH YAR VE YARDİMCİNİZ OLSUN.

2. abdulkadir Well-Known Member

Seninde Allah Yar ve Yardımcın olsun..İnşallah tez zamanda hayatını düzeltir tekrar aramıza dönersin

3. KaRaHaN Well-Known Member

Tesekkür ederim canim kardesim bu güzel dileğin icin ALLAH razi olsun basarilarinizin devamini dilerim.

4. ot-gu Genel Sorumlu

Hayat Türkiyede yaşayan çoğu kesim için gerçekten zor, artık acılar dayanılmaz boyutlarda maalesef :( Allah senin, bizim ve darda olan herkesin yardımcısı olsun...Yapabileceğimiz birşey olursa çekinmeden yazabilirsin burdan veya özel mesajla...

fırsat buldukça kendini unutturma Kerim ;)

Sayfayı Paylaş