Sizi kim listenizden silmiş

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve serseri_aşık tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. serseri_aşık Well-Known Member

Arkadaşlar sizi msn nizde kimin sildiğinimi merakmı ediyorsunuz internet program indirmek istiyorsunuz oda ücretli diyorsanız buraya gelin arkadaşlar şimdi ilk adımdan başlıyorum
    Araçlar sekmesine tıklayın oradan seçeneklere tıklayın sol tarafta bulunan gizlilik bölümüne tıklayın ve sizi engelleyip sildiğini düşündüğünüz kişinin üzerine gelip farenin sağ tuşuna tıklayın eğer sağ tuşa tıkladığınızda sil sekmeni çalışıyor ise bilinki o sizi engelleyip silmiştir

Emeğe saygınız olsun

2. ot-gu Genel Sorumlu

o yöntem sadece sizi kişi listesinden silenleri gösterir, internette gezen yanlış bi bilgi aslında yanlış değil ama sadece kişi listesinden silenleri anlayabilirsiniz o yöntemle ;)

3. Sol_Barış Well-Known Member

beni engelleyenle zaten işim olams hiç rastlamıosam engellemiş demekki uzatmaya gerek yok:D

4. KaRaHaN Well-Known Member

bu konuda oğuz ve barışa katılıyorum bu yöntem sadece sizi kişi listesinden silenleri gösterir barış,ında dediği gibi eğer uzun süredir görmüyorsanız arkadaşınızı bilinki silmiştir bu tür konulara merak sarıp bide şu sizi engelleyen kişileri göstereceğini söyleyen internetteki proğramlara yada msnenize gelen iletilere maillere aldanıp birde msn,nizi kırdırıp çadırmayın;)

Sayfayı Paylaş