Sizi hiç elektrik çarptımı

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve serseri_aşık tarafından 29 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. serseri_aşık Well-Known Member

arkadaşlar size hiç elektrik çarptımı

bana bi kere küçükken çarpmıştı karşı komşumuza gitmiştik oyuncaklar oynarken bir kablo bulduk arkadaşlarla ben de aldım prize soktum ve o anda çarpıldım parmaklarımın uçları falan hep yanmıştı o andada bayılmışım nerden biliyim tehlikeli olduğunu

arkadaşlar siz siz olun elektrikli aletlerle fazla uğraşmayın allah korusun ölüme kadar gidebiliyor

2. ot-gu Genel Sorumlu

konu sohbet-muhabbet bölümüne taşınmııştır,,,

işimiz gereği çok çarpıldık :) elektrik-elektronik

3. blackangel Well-Known Member

yok çarpılmadım çarpılmakda istemem çarpılanlarada geçmiş olsun

4. seckinyd Well-Known Member

Valla bende çok çarpıldım çünkü çok meraklıydım daha 5 yaşlarında filan çarpıldım sonra büyüdüm 7. sınıfta çarpıldım sonrada bu yanlışlıkla oldu tabii benim bir projem vardı onun elektrik kablolarını bir birine bantlıyordum bantladıktan sonra arkadaş projenin fişte olduğunu unutarak çekerken bende refleks gereği kablo ayrılmasın diye bantlı kısmına elimi attım ama tem elimi atarken kablolar ayrıldı ve ben çıplak ucu tuttum ve 220 V bir an beni sarstı bişey olmadı ve çok heyecanlı bir deneyimdi ama kimseye tavsiye etmiyorum :D:D çünkü çok tehlikeli gerçekten :D:D

5. serseri_aşık Well-Known Member

arkadaşlar çok dikkatli olun ollun elektrik çarpmaı çok ciddi bir şey

6. abdulkadir Well-Known Member

Benide birkeresinde çarptı küçükken.Kabloyu prize,ucunuda ağzıma aldım.O anda çok şiddetli şekilde sarsılmaya başladım.
    Ama hemen kurtarmışlar. Elektirik bir çarptımı...

7. serseri_aşık Well-Known Member

arkadaşlar çok dikkatli olmak gerekiyor elektrik çarpmasının sonucu ölümlere kadar ulaşabiliyor

8. meyve94 Well-Known Member

hıc carpmadı

9. R.CARLOS Guest

beni çaptı az daha ölüyordum

10. R.CARLOS Guest

gerçekten çok zor hemde beni ıslak elle çarptı

11. serseri_aşık Well-Known Member

valla iyi kurtulmuşun emre allah korumuş seni

Sayfayı Paylaş