Sizcede yakışmamış mı?

Konusu 'Dini Resimler' forumundadır ve abdulkadir tarafından 11 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

1 kişi bunu beğendi.

2. blackangel Well-Known Member

en son resimdeki çok tatlı çok şirin olmuşş. gerçi hepsine yakışmış eline sağlık;)

3. desayamu Well-Known Member

cok yakısmıs valla

4. yagmur Well-Known Member

yakışması ayrı bi konu belki başları açık daha güzel gözükecekler, bu çocukları bu şekilde küçük yaşlarda alıştırıyorlar, ondan sonrada kendileri örtünüyor diyorlar, bırakın kendi özgür iradesine alıştırmayın küçük yaşlarda böyle örtünmeye bakalım kaç kız türban takıyor

5. CaTaBraK Member

Bu türban konusu tartışılmaz bir konu. Ama herkesın ibadeti kendine içinden gelmeden yapmassan eğer onun bir önemi zaten kalmaz.

6. ShaDow_19 Well-Known Member

Küçüklere daha çok yakışıyor.. Zaten herşekilde sevimliler şirinler.. :)

7. utarit Well-Known Member

Maaşallah.

8. R.CARLOS Guest

ellerine sağlık

9. gazi25 Well-Known Member

çok güzel olmuş ellerine sağlık

10. kasırga Well-Known Member

çok güzel olmuş ellerine sağlık

11. ŞEHİT Guest

Ya Yağmur Kendisinin örtünmediğini Nerden Biliyosun.belki Sen örtünmüyosun Ama.yanliş Bir Yorum Yapiyosun.(abdulkadir Bu Arada Güzel Olmuş Sağolasin.)

12. yagmur Well-Known Member

kundaktaki çocugun basini örtmüsler yada 3-4 yasindaki, sende kendi istekleri ile örtündüklerini savunuyorsun, gülerler buna :D

13. By_AS! Well-Known Member

maşallah hepsi çok güzel çok şirin kızlar...
    allah bütün müslüman aleminin çocuklarının da böylesi güzellikler içinde olmasını nasip eylesin...

14. elif Moderator

eminim baslari açikken daha güzel görüneceklerdir, çocuklari birakin çocukluklarini yasasinlar, ilerde kendi iradesiyle örtmek isterse örter, bu sekilde küçükken baski ile olmaz

15. serseri_aşık Well-Known Member

valla çok yakışmış

ellerine sağlık güzel paylaşım

16. abdulkadir Well-Known Member

arkadaşım zaten din baskı ile öğretilmez....
    Peygamber Efendimiz(s.a.v) çocukları küçük yaşta eğitin dememişmiydi....
    Çocuklar zaten küçük yaşta eğitilmezlerse ileride daha zor olur...
    Bir düşün 7 yaşındaki bir çocuk ile 16 yaşındaki bir çocuk bir mi?

17. seckinyd Well-Known Member

16 yaşındaki çocuk zaten kendi isteğiyle yapabilir kıvama gelecektir ister örtünür ister örtünmez. Hepside çok şirin ama eminimki o başlarındaki olmasa daha şirin olacaklardır.

18. abdulkadir Well-Known Member

19. pult Well-Known Member

Maşallah çok güzel çocuklar,fotoğraf için veya bir etkinlikten dolayı böyle giydirilmiş olabilirler,yoksa bu bebeklerin her gün baş örtüsüyle gezdiklerini sanmıyorum,yakışmışmı derseniz çoğuna yakışmış ve şirin görünüyorlar,benim şahsi görüşüm çocuklara bu meseleyi anlatmak lazım sonra örtünür veya örtünmez kendi sorunu olsun.
    Benim eşim sonradan müslüman olmuş birisi,bir gün bana,bende annen gibi örtüneyim dedi bende mahsuru yok nasıl bilirsen öyle yap dedim bir iki saat kadar evin içinde şal gibi bir şeyi başına bağlayıp test etti,sonra bu bana zor gelecek dedi ve çıkarttı,demekki çocukluktan anlatmak ve öğretmek lazımmış,Allah izin verirese 3 ay sonra 2.çocuğum olacak nasipse kız bekliyoruz,aklı ermeye başladığında dinini anlatacağım vede öğretmeye çalışacağım yapar veya yapmaz onun bileceği bir şey,ben görevimi yerine getireyim.

20. abdulkadir Well-Known Member

Allah bağışlasın...en güzelini yapmış olursunuz.Diğer arkadaşların aksine 15-16 yaşında öğretmektense 8-9 gibi yaşlarda öğretilmeye çalışılırsa hem kalıcı olur hem kolay.

Sayfayı Paylaş