Sizce en iyi Antivırus programı hangisi?

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Sizce en iyi antivirüs yazılımı hangisi arkadaşlar ;)

2. BaRıŞ Well-Known Member

avast 5 çok iyi hemde bedava arkadaşlar tavsiye ederim. Hem iyi hemde neden bedava ozaman derseniz daha çok kullanıcı daha çok virüs bulmak demektir araştırma için güncelleme yaparken bulduğu virüsleride gönderip bilgi ediniyorlar.

3. CAN Well-Known Member

ESET Smart Security 4benim tercihim kesinlikle memnunum.

4. EmRe Well-Known Member

Eset smart security 4 kullanıyorum güncel
    artı spyware doctor diye bir spyware programı kullanıyorum yanında

5. EmRe Well-Known Member

Kasperksy iyi ama sistemi fazla kasıyor, eset ise trojan kaçırmada bir numara. Bence en iyi antivirüs, sistemi kaspersky kadar sağlam koruyan ama onun gibi kasmayan, eset kadar hızlı fakat eset gibi trojan kaçırmayan Bitdefender diyorum. Şu ana kadar kullandığım antivirüslerin içinde en iyisi diyebilirim.

6. BaRıŞ Well-Known Member

Bence eğer bedava antivirüs istiyorsanız
    1. tercih AVG olmalı, ben şahsen kullandım ve hakikatten ücretli yazılımlar kadar başarılı bir antivirüs,
    yanına da free bir firewall kurarsanız antivirüs almaya gerek bile kalmaz. Ben güvenliğe çok fazla önem verdiğim için Bitdefender kullanıyorum ama ileride ücretsiz bir yazılım kurmayı düşünürsem başka bir bilgisayara tercihim mutlaka AVG olacaktır.

7. GamZe Moderator

Bitdefender antivirüsler içinde en beğendiğim, bilgisayarın yavaşlamasına neden olmuyor ve de trojan veya virüs kaçırdığını görmedim kullandığım dönem içinde, internetin her köşesini de gezerim ve ayrıca indirdiğim bir çok zipli veya rar lı dosyadaki virüsleri indirme aşamasında tespit ederek sildi.

8. OrKuN Well-Known Member

en iyisi diye bişey yoktur, birinin kaçırdığını diğeri yakalıyor, diğerinin kaçırdığını başka birtanesi yakalıyor, önemli olan lisanslı olması bence ve güncel

Sayfayı Paylaş