siz olsanız ne yaparsınız

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve kızılejder tarafından 20 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. kızılejder Well-Known Member

Onca zaman sizi sevdiğini söyleyen ve sizin Çok sevdiğiniz Uğruna Dünyaları vereceğiniZ insan , Karşınıza çıkıp...

""artık seni sevmiyorum"" derse....[​IMG]

Siz ne yaparsınız????

2. yarali_yurek58 Active Member

ben o zaman yıkılırdım o zaman oldugum gun olurdu

3. SHaDe_19 Well-Known Member

bende aynı dünyam basıma yıkılırdı

4. deniz_38 Active Member

Beni Seviyodu Ama Sonradan Sewgisi Bitmiş Yani Simdi Naptiğimi Bilmiyorum:'(

5. ot-gu Genel Sorumlu

by-bye tatlım :D

6. blackangel Well-Known Member

üzülürdüm tabiki ama onun alçaldığı kadar alçalmaz hayatıma kaldığım yerden dewam ederdim bi yanım yarım kalsada gidene kal demek acizlere yakışır asla kal veya dön demezdmm. o kaybeder

7. BaRıŞ Well-Known Member

boşversenize biri gider biri gelir

8. Pelin Super Moderator

sevgim bir anda nefrete dönüşürdü :mad: beni sevmeyeni ben hiç sevmem boşver gitsin derdim :D

9. tertib Member

onu diyebiildiğine göre ya hiç sewmemiş ya da senin açından başka bişey düşündüğü içindir bence

10. desayamu Well-Known Member

hayatta hersey basımıza gelebilir...cunku İNSANINIZ ve herseyi yapmak yada yapmamak bizim elimizde..........

11. mcrap Well-Known Member

Sevdiğim biriyse üzülürüm.Tek o seviosa sölemesine bile gerek yok yane:D

12. sevvv38 Well-Known Member

:( çok çok üzülürdüm allah göstermesin :(

13. EmRe Well-Known Member

walla o kaybeder :D

14. EmRe Well-Known Member

ikimizde birbirimizi çok seviyipte bana birdenbire gelipte böle söylerse ben önce bunun sebebini araştırırım öle kolay değil tabi beni bırakmak ama gerçektende sevgisi bittiyse yapcak bişe yok napalım giden gider

15. EmRe Well-Known Member

ben çok hassas biriyim kaldıramam böle bişeyi intihar ederdim heralde tabi onu gerçekten çok seviyosam dünyam kararırdı yaf Allah göstermesin

16. yaren38_20 Well-Known Member

sonuçta kimse kimseyi sevmek zorunda değil eger geçerli bi açıklaması varsa hayat kısa bi üzüntüden sonra devam eder sonuçta yine onun yüzüne bakarım ..

Sayfayı Paylaş