Siz Hiç Böyle Yıldırım Gördünüzmü

Konusu 'Diğer Resimler' forumundadır ve Pelin tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

1. Pelin Super Moderator

[​IMG]a​

2. ot-gu Genel Sorumlu

harika görüntüler,,,ellerine saglık pelin

3. okan New Member

mrb yıldırımlar guzelde benı yagmur adlı vatandas.. uye yaptı ama yardımcı olmuo bana yarıdmcı olurmusunuz aranıza yenı katıldım da

4. Pelin Super Moderator

aramıza hoşgeldin okan

5. ot-gu Genel Sorumlu

hangi konu hakkında yardım istiyorsunuz, forum da konu açma resim ekleme gibi sorunlar ise forumda eacemiyim diyenler bölümü var orda istediklerinizi bulabilirsiniz veya orda yoksa o bölüme konu açıp yardım isteyebilirsiniz, yapamadıgınız konu hakkında,,,

Buarada aramıza hoışgeldiniz,,,

6. okan New Member

tesekkur edrım ınsallah ıı yapmısımdır aranıza glerek:)ya bana tessadufen yagmur adlı sahıs uye ol dıe msj attı ve oldum hıcbıse bılmeden gormeden yanı ne ıse yarar bu forum mesala sana ne yararı var ben ole vaktı bol olan bı ınsan ddeılım malesef hem okuyup hem futbol oynuorum ve ınternetle aram pek ıı deıl anlatabılıorumdur ınsallah:(

7. EjjeNNa Administrator

hem korkunç hemde muhteşem bi görüntü

8. mecay Well-Known Member

eline sağlık ben cok severim şimşek ve yıldırımları hafif yağmur ve şimşekler izlemeye doyamazsın eline sağlık rep rep rep rep ...

9. cihandra Member

bu görüntülerin bir kısmını biliyorum telefonumda tema olarak kullanmıştım daha önce ,diyerleride çok güzelmiş eline sağlık pelin..

10. SHaDe_19 Well-Known Member

ellerıne saglık guzel paylasım
    okan hos geldın dostum aramıza

11. BaRıŞ Well-Known Member

Allahın büyüklüğü işte... süper bi görüntü

12. sevvv38 Well-Known Member

süper yaaaa allah korusun herkesi ama :)

Sayfayı Paylaş