''Siz'' beklenilen insansınız...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

Siz [FONT=&quot]‘’BEKLENİLEN İNSAN’’[/FONT]olmak ne demektir bilir misiniz?
    Milli mücadele esnasında siperdeki bir asker arkadaşının yaralandığını görünce komutanından arkadaşını sipere getirmek için izin ister…

Komutanı ise büyük ihtimalle ölmüş olan arkadaşı için kurşun yağmurunun altına atılmanın anlamsız olduğunu söyler…
    Asker ısrar edince izin verir…

Bir koşu sırtlandığı arkadaşını sipere taşır ama sırtında getirdiği arkadaşı çoktan ölmüştür…
    Komutan ‘’Sana hayatını tehlikeye atmaya değmez demiştim’’ deyince asker hıçkırarak cevap verir

‘’Değdi komutanım, değdi.Çünkü yanına gittiğimde yaşıyordu ve ellerimi sımsıkı tutarak bana dedi ki :

[FONT=&quot]‘’ GELECEĞİNİ BİLİYORDUM’’[/FONT]

Düşünebiliyor musunuz peki ya gitmeseydi…

‘’Mutlaka gelecek Düşüncesiyle bekleyen o gözler,kimbilir nasıl bir inkisar içinde hayata veda edecekti…
    İşte bu yüzden [FONT=&quot]‘[/FONT][FONT=&quot]’BEKLENİLEN İNSAN’’[/FONT]olmak bazılarını diğerlerine göre daha da sorumlu kılar…

Ve bu,[FONT=&quot]BEKLENİLEN İNSANLAR[/FONT] beklendikleri her yerde olmayı kendilerine gaye-i hayal edinmelidirler

BEKLENILEN İNSANLARDAN OLABİLMEK DUASIYLA[​IMG][​IMG]

2. OrKuN Well-Known Member

Amin, teşekkurler abdulkadir paylaşımların için tpx

Sayfayı Paylaş