Siyonist israilin yaptıklarına bakın

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]LÜTFEN ÜŞENMEDEN HEPSİNE BAKIN!!![/FONT]​

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]siyonist israilin yaptıklarına bakın [/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]ALLAH’ım! Ümmetin suskunluğunu Sana şikayet ediyorum![/FONT]​

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim!..[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Ben ki saçları ağarmış, ömrünün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belalarının estiği biriyim!..[/FONT]​

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Tek isteğim benim gibi, Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!..[/FONT]​

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helak olmuş ölüler!..[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felaketler karşısında?..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok,ALLAH için ve ümmetin namusu için kızacak?..[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak!..[/FONT]​

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken? ..[/FONT]​

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Omuzlarımıza el verecek ve göz yaşlarımızı silecek bir bakış!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilatları ve bariz şahsiyetleri,ALLAH için kızmaz mı!? Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye;[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Ey RABBimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mümin kullarına yardım et! diye çağıramaz mı!?..[/FONT]​

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Buna da mı gücünüz yetmiyor!?..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek!..[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin! ..[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Temennimiz, ALLAH’ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! ALLAH aşkına, bari aleyhimize olmayın!..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!..[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]ALLAH’ım! Sana şikayette bulunuyorum Sana şikayette bulunuyorum..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Sana şikayette bulunuyorum..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Gücümün azlığını, imkanımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı sana şikayet ediyorum..[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Sen mustazafların RABBisin Sen bizim RABBimizsin Bizi kime bırakıyorsun?..[/FONT]
    [FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?..[/FONT]

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]ALLAHım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına sana şikayette bulunuyorum…[/FONT]​

[FONT=Lucida Hspanspanand/span/spanwriting, Cursive]Sana şikayette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı ve Birliğimiz bozuldu Yollarımız ayrıldı Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikayet ediyoruz…[/FONT]​

Şeyh Ahmed Yasin

2. BaRıŞ Well-Known Member

bizlerin bakması birşey değiştirmiyor, dünyadaki tüm islam ülkeleri hükümetleri sessiz kalıyor görmemezlikten geliyor, nerde dindar kesimin savunduğu akp bu konuda hangi adımı atıyor, ben kendi üzerime düşen görev olarak akp ve akp ye oy atanları kınıyorum, bu insanlık ayıbına suspus oldukları için,

filistin halkı bu duruma topraklarını sata sata geldiler, bu akp hükümeti de aynı gaflet içindeler ve buna destek veren medya oy atan halk, buna dur demez isek bizim çocuklarımızın sonuda bu şekilde olacak...

3. Sol_Barış Well-Known Member

bu konuyu açan arrkadaş senin oy verdiğin parti bunları yapanlarla iş birliği içinde ırakta bir milyon müslüman ölürken onlar amerikanın yanındaydı ve filistindeki olay lalr için seszi hatta yandaşçı bunların yaptığı günah işbirlikçilerinde günahıdır yani akp ve onlara oy atanın kahrolsun siyonizm kahrolsun amerika kahrolsun yandaşçıları.........

4. abdulkadir Well-Known Member

Arkadaş ben daha oy veremiyorum..
    Ama galiba ''ya sen anlamak istemiyorsun ya da ben anlatamıyorum ben akpli değilim''

Ayrıca her din alanında konuşan akpli olmak zorunda mı?

5. EmRe Well-Known Member

öyle bir izlenim bırakıldı abdulkadir akp tarafından kendilerinden ve başını örten müslüman diğerleri dinsiz, bunada dindar geçinen kesim yol verdi doğrudur dediler...

6. abdulkadir Well-Known Member

Sende haklısın ama suç sadece hükümette değil oy veren halkta

7. Sol_Barış Well-Known Member

bunu herzaman vurguluyoruz biz akpde ne kadar suç varsa halkımızda iki kat var

Sayfayı Paylaş