şiir2

Konusu 'Karışık Şiirler' forumundadır ve YaRaLi CoCuQ tarafından 8 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

1. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

Yasamayi Sevdİgİn Zaman,yasatmayİ Seveceksİn.sevmeyİ Ögrendigin Zaman Sevİldİgİnİ Fark Edeceksİn Hatirlamayİ Bİldİgİn Zaman Unutulmadigini Anlayacaksin

Uzak Dİyarin Uzak Yolcusu,ne Halde,nerede,nasil Oldugunu Bİlmeden Yasiyorsam,bİlkİ Sebebİde Sensİn

Ben Mavİ, Sen GÖkyÜzÜ,ben Denİz Sen Dalgasi,ben Beden Sen Can, SÖyle Sİmdİ! Dalgasiz Denİz Cansiz Beden ,sensİz Bİr Ben Olurmu HİÇ!

Sevmek Suc İse Cezam İdam Olsun Celladim Sevdigim İse Adİ ?olsun Adi ? İse Canim Feda Olsun Senİ Cok Sevİyorum

Zordur Daglara Kardelen Olmak,topragi Catlatip Gune Kavusmak.zordur Aski Kalpten Sİlİp Atmak Gercekten Zor Olan Senin Gibi Birini Bulmak

Her Aya Bakisinda Benİ Hatirla Gozlerin Yildizlara Takilirsa Gozlerine Baktigimi Sakin ! Unutma Ve Bir Yaprak Duserse Avuclarina Ellerimdir Sakin! Birakma

GÖzlerimi Korun Birine Verdim Kalbimi Ihtiyaci Olan Birine Veriyorum Sevgimide Yoldan Gecen Birine Veriorum Artik Hic Birisi Lasim Degil Sen Olmayinca

Sayfayı Paylaş