Shaiya Hile Programı Turkce Anlatim

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Shaiya Hile Programı(Tr)
    Arkadaslar kisaca anlatmak gerekirse; İstediğiniz Hileyi seçiyorsunuz. Kullanıcı adınızla normal oyuna giriyorsunuz. Direk karakter seçme penceresi acılıyor. İstediğiniz karakterle giriş yapıyorsunuz. Bunu yaptığınızda seçtiğiniz hilelerin Aktif olmadığını göreceksiniz. Aktif olmasi için herhangi bir gate ( portal ) ‘ dan geçmeniz gerekiyor. Herhangi bir portaldan geçtiğiniz anda seçtiğiniz hile aktif olacak.Programın kötü özelliği ise Speedi ve silah hızını açtığınız zaman sadece 2 kat hızlanıyor.Yani hızını sız speed hackte oldugu gibi ayarlayamıyorsunuz. 2 kat 3 kat 4 kat gibi.

Onun dışında Sürekli critic vurmak, 5000 mp ve 5000 hp sorunsuz sekilde çalışıyor.Bunları yapabılmesının sebebide açıklamaya göre Oyunun kendi client inden degilde programın clientinden oyuna bağlanıyorsunuz.

hilelerin portaldan gecince aktif olmasinin sebebi ise Oyunun clientinden bağlandığınızda siz sunucuya “x” bilgisini yollar “x” bilgisin alırsınız.Atıyorum portaldan geçtikten sonra Mananızın ya da canınızın portaldan geçmeden önce 3.000 oldugunu dusunun program servera onu 3.000 değilde +5000 yani toplam olarak 8.000 olarak yolluyor.Bu programın daha gelışmısı var onu 5.000 degilde 50.000 gibi yapıp değiştirme seceneginiz oluyor ama o paralı. Bu ise deneme sürümüymüş.Asagida programın resmini ekledim.

Link güncellendi :

http://rapidshare.com/files/36125100…_Hack.rar.html

- Upload.gen.tr

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Dosyaupload Free File Hosting - Free Hosting Dosya Upload Files Upload Resim Upload image Upload

2. BaRıŞ Well-Known Member

3. gqkhqn Member

calısmıyo kı hıle

4. ot-gu Genel Sorumlu

Hile bizi bozar :)

5. gqkhqn Member

benı bozmaz

Sayfayı Paylaş