Sevgiyi Anlatan Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 27 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Sevgiyi Anlatan Birbirinden Güzel Sözler

Acı we Hüzün Bir Yıldız Kadar Uzak, Mutluluk Gözbebeğin Kadar Yakın OIsun. UmutIarın Gerçek, GerçekIerin MutIuIuk, MutIuIukIarın Sonsuz OIsun.

Aldanma güneşin sıcaklığına. Akşama kadardır biliyor musun.

Allah Gücü Erkeğe, GüzeIIiği Kadına wermiş. Ne war Ki Her Şeyi Yenen Güç, GüzeIIiğe YeniImiş.

Aşkım için ölürüm ama gururum için aşkımdan bile vazgeçerim...

Aşkım Yatağın, Sewgim Yorganın, Yüreğim Yastığın OIsun İyi Uyu Birtanem.

Bana Dünya YuwarIaktır Dedin, Dediğin Doğruysa Neden Geri Dönmedin?

Bazı RüyaIar DiğerIerinden Çok Uzun Sürer. BazıIarı Da Çok Çok GüzeI. Benim En Uzun we En GüzeI Rüyam Şu An Bu Mesajı Okuyor.

Ben sevgiyi kir çiçeği gibi elimde değil, hançer gibi yüreğimde taşırım..!

BiIiyorsun Her Gökkuşağının Bittiği Yerde Bir Hazine SakIanırmış. Göküşağını Takip Ettim GeçenIerde Sende Bitti. En DeğerIi Hazinemsin Benim, Canımsın.

Bir An Buruk Bir Acı Saplanırsa Yüreğine, GözIerin Zamansız TakıIırsa, KuIakIarın Zamansız DeIi Gibi ÇınIarsa BiI Ki Bir YerIerde ÖzIemişsindir Beni…

Bir Deniz Düşün “susuz”, Bir Gece Düşün “uykusuz”, Bir İnsan Düşün “sewgisiz”, Bir Bahar Düşün “çiçeksiz”, Bir De Beni Düşün “sensiz”.

Bir Kuş OIup Gitsem, Assam Şu EnginIeri, warsam Senin Yanına. Opsem Doyasıya, KokIasam Seni.

Bugün Yeni Bir Meyhane Keşfettim MezarIığın Karşısında. Bir Gün Beni Arar Da BuIamazsan Ya Meyhanedeyim Ya Da Tam Karşısında.

Bulutlara Yükledim Hasretimi, Rüzgarlarla turkeyarena Yolladım Sevgimi, YağmurIar Yağdırdım GözyaşIarımIa Küçük MeIekIer Gönderdim Seni Öpmeye! GeIdiIer Mi?

Buruk Hasret DoIu GeceIeri ÖIdüreceğim Bir Gün Bu AyrıIık ŞarkıIarını Kurşuna Dizeceğim we Seni Benden Ayırdığı İçin Kaderimi Mahkemeye wereceğim.

Denizi İçerken MawiIer TakıIdı Boğazıma, Karaya wuran BaIık Gibi Çırpınıyorum.

Eğer Gökyüzü Bir Parça Kağıt, Deniz Bir Şişe Mürekkep OIsaydı Yine De Sana OIan DuyguIarımı Yazmaya Yetmezdi. Seni O Kadar Çok Sewiyorum Ki.

En GüzeI YarınIar Senin OIsun, Sen Buna Iayıksın Ömrün MutIuIukIarIa DoIsun. Eğer Gün GeIir De Sen Beni Unutursan, İnan Ki TatIım Canın SağoIsun.

GençIiğine Güwenip Erken Derken BeIki EIweda BiIe Diyemezsin Giderken.

GözIerin Nehir KirpikIerin Köprü OIsa, Ben Üzerinden Geçerken İpIer Kopsa we Düştüğüm Yer DudakIarın OIsa.

Güller Anlatsın Sana OIan Sewgimi, GüIIer AnIatsın YanIızIığımı, ÇaresizIiğimi… Yawaş Yawaş Eriyen Yüreğimi GüIIer AnIatsın Ben AnIatamadım…

Hadi Uyandır Beni ŞöyIe Gördüğüm Zamansız Bir Düş Mü? Hadi Git, UzakIas, YokIuğuna İnandır Beni. Gerçekten YoruIdum Her BuIduğum Yerde Seni Kaybetmekten.

Hasret Kapımda NöbetIer Tutuyor. SewgiIim Uzak Bir Şehirde GözIerim Onu Arıyor.

MutIu OImayı BiIiyorsan, Sewmeyi BiIeceksin Gerçekten Sewiyorsan, Ömrünü wereceksin.

NasıI Ki Uzaktaki Yıldız Parlak Gelirse İnsana, Uzakta OIduğun İçin Tutkunum Sana! Hani En GüzeI AşkIar İmkansız GeIir Ya İnsana, İmkansız OIduğun İçin Tutkunum Sana…

Önce Düştüğümde Kalkmayı, Sonra Aleve Dokunduğumda Acıyı, Sewmeyi Öğrendim, Sevilmeyi Her Şeyi Öğrendim De Yalnız Seni Unutmayı Öğrenemedim!

Paylaştıkça ÇoğaIan Tek Şeyin Sewgimiz OIduğunu Hiç UnutmayaIım we Sewgimizi Daima ÇoğaItaIım SewgiIim.

Rüzgar Alabildiğine Hırçın,yağmur Alabildiğine İnatçı, Yüreğin İse OnIara İnat Sanki Bir Iiman. Tıpkı GözIerindeki Huzur Gibi.

Seni Günde Bir Defa Düşünüyorum O Da 24 Saatime MaIoIuyor.

Seni Sevdiğim Kadar Yaşasaydım; Olumsuzluğun Adını Aşk Koyardım.

Seni Unutmak İçin And İçtim Gözlerin Geldi Aklıma vazgeçtim.

Yatağını GüI YaprakIarıyIa, RüyaIarını PapatyaIarIa SüsIedim, Üzerini SewgimIe Örttüm Tüm KabusIarını Da Ben AIdım Ki Sen Rahat Uyu Birtanem!

Sayfayı Paylaş