Sevgiliyi Etkileyecek Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 8 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Aşk Çoraba Benzer; Çifttir ve birbirine uymalıdır.

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim , balık olurdum

Bana öyle bak. Bana bak ve bendeki seni gör.Beni gör ve bana bağışla bu güzel gözleri.Onları alma,götürme sıssız akşam saatlerinde...

Bana öyle bak.Bana bak ve bendeki seni gör.Beni gör ve bana bağışla bu güzel gözleri.Onları alma,götürme sıssız akşam saatlerinde...

Gökyüzündeki bütün yıldızları toplasan bir tek sen etmez, fakat bir tek sen hepsine bedelsin.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Hayatta iki kör tanıyorum ; 1.'si senden başkasını görmeyen ben, 2.'si beni göremeyen sen...Sen ,hangi karanlık yamaçlardan geldin ,oturdun ortasına yorgun gönlümün?En soylu sancıları taşıyan yüreğimi dinamitleyen,içimdeki boranı kurşunlara çeviren ve aşıp giden tepeleri sen,sen ey sevgili...Savaş görmüş çocukların diliyle söylediğim yanık türkü....Aşkın tadı mı kalır görmeyince yüzünü..?

İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim. Sevmek,sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı beklemek beklemek beklemek

Kız dediğin İstanbul gibi olmalı,fethi zor fatihi bir tane olmalı

Sen, sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. Aşık dilsiz olur.

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun...

Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece...

Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin

Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…En sürekli aşk karşılığı olmayan aşktır.

Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar. Hayallerim var Seninle Mutlu yarınlarım var Seninle Bir Sen var içimde Bir Sen Varsın Kalbimde. Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı. ben senin özleminle gözyaşı dökerken.sen başkalarıyla kahkaha atarsan eger..her damla gözyaşım haram olsun be sevdigim.. Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.. Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

Sayfayı Paylaş