Sevgiliye Yeni Güzel Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Aylinn tarafından 18 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Aylinn Well-Known Member

* Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun

* Aşktan yana söz duyunca ben hep seni düşünürüm.

* Bana öyle bak.Bana bak ve bendeki seni gör.Beni gör ve bana bağışla bu güzel gözleri. Onları almagötürme sıssız akşam saatlerinde…

* Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

* Ben senin özleminle gözyaşı dökerken. Sen başkalarıyla kahkaha atarsan eger..her damla gözyaşım haram olsun be sevdigim..

* Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş

* Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana

* Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

* Bulutlara uzanan ellerini istiyorum. İçimde gülleri kıskandıran sevgimleyani ömrümün son sevdasıyla tumak ellerini. Dağları senin yoluna devirdim ben. Kayalara tutunan birer dev aynası kondurdum gözlerine. Rüyalarımı süsleyen eşsiz varlığınla gülümseuzaklaşma gözlerim kayıp gidince benden…

* Denize her bakışta sular alevleniyor. Hangi akşamlarda saklı gözlerin bilmiyorum ama ellerin bütün sırlarımı örtüyor. Avucumda yanık bir gül kokusu bırakıyosun…

* Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

* Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.

* Geceleri uyuyamıyorum. Uykumun bu rüyayı bölmesinden korkuyorum. Düşlerimin sensiz kalacağındankabusların çevrelediği hayatımın etmediğimiz bir usturayla geceyi doğramasından korkuyorum…

* Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

* Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre, insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

* Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

* Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri Onunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi…

* Gülüşün; hani yağmur yağarken güneş açar ya onun gibi birşey...

* Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

* Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim

* Hayallerim var Seninle Mutlu yarınlarım var Seninle Bir Sen var içimde Bir Sen Varsın Kalbimde.

* Her gece uyumadan önce en son konuştuğum kişi olmanı seviyorum.

* Hiç kimsenin olamayacağı kadar çok şeyimsin sen benim.

* İyiki varsın güzelim… İyiki varsın ve varolmanın anlamı seninle bütünlendi. Hasrete tutsakhasrete ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldatan kudretinle iyiki varsın…

* Kadehime lacivert bir akşam çöküyor gülüm. Zehrini akıtarak çöküyor. Kartana çeviriyor her saniyeyi. Üşüyorum. Üşüdükçe seni daha çok özlüyorum…

* Kal böyle aşkım, kal böyle ve yalnız Bana bak Bakmak aşktır.

* Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

* Kalbimi bedenimden söküp senin avucuna vermek istiyorum. O senindir çünkü; senindir artık.Sen ruhumda başladın ve bütün vücudumu kapladın gülüm. Bütün vücudum sen artık…

* Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni. Önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak..

* Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akarmı, turkeyarena bu gözler seni sevmiş başkasına bakar mı?

* Öğrendik ki bir tek insanın bize iyi ki varsın demesi, turkeyarena var olduğumuz için mutlu olmamızı sağlar.

* Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

* Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

* Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin

* Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin.

* Sen hangi karanlık yamaçlardan geldin oturdun ortasına yorgun gönlümün? En soylu sancıları taşıyan yüreğimi dinamitleyeniçimdeki boranı kurşunlara çeviren ve aşıp giden tepeleri sensen ey sevgili…Savaş görmüş çocukların diliyle söylediğim yanık türkü….Aşkın tadı mı kalır görmeyince yüzünü..?

* Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni ya orada bırakacaklar ya da çıkarırken canımı alacaklar

* Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim..

* Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın.

* Seni dünler için sevmedim. Dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek. Seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

* Seni hayatım boyunca yanımda istiyorum..

* Seni İstanbul yaptım İstanbul’u sen.. Her sokağına şiirini yazdım satır satır. Şimdi bütün semtleri bu şehrin, seni anlatır.

* Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden çok seveni AsLa

* Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek, seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

* Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

* Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

* Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

* Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

* Sevmek suç ise cezamı idam isterim.

* Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.

* Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar.

* Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim..

* Zaman sen olmayınca geçmiyor. Sen olunca da yetmiyor..

Son düzenleme: 18 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş