Sevgiliye Yazılacak Yıldönümü Mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Bende seni belki sevmek için değil sevgilim sevmenin asıl nasıl olduğunu göresin diye seni sevdim sen benim kaderimsin aşkım yıldönümümüz kutlu olsun Sevgilim.

* Bir insanın amaçları olmalı sonsuzluk gibi, bir insanın sevgisi olmalı sevgiyle açan güller gibi bir insanın bir eşi olmalı oda senin gibi sevgilim nice yıllara Birtanem..

* Cama vuran her yağmur damlasında bir tek sen varsın ve ne istiyorum biliyor musun sevgilim artık her gün yağmur yağsın Aşkım

* Eğer beni bu sokak da bu mahalle de bu semtlerde bulamazsan aşkım bil ki ben, kalbinin götürdüğü yerdeyim.

* En güzel sevgi ve aşk mesajları ve yıldönümü kutlamaları. Sevdiğiniz ile bir ömür geçirirken her yıl beraberliğinizin mutluluğunu ifade etiğiniz güzel veciz sözler. Sevgiliye yazılacak yıldönümü mesajları.

* En güzel yıllarımı seninlele geçirmek istiyorum Sevgilim yanımdna hiç ayrılma beni sensiz bırakma..

* Hayatımın kalan kısmını seninle birlikte geçirmek için Rabbime dua ediyorum Sevgilim

* İnsanlar hep maddenin peşinden koşuyorlar ama birde kendilerinin peşinden koşanlara bakmıyorlar sevgilim bir ara arkana bakar mısın.

* Önüme düşer gibi hayatıma düştün beni divane eyledin suçum neydi sevgilim beni bu kadar kendine aşık ve sevdalı ettin.

* Sana olan sevgimi sağır bir ressam kristal bir yüzeye düşen gül yaprağının çıkardığı sesi çizdiği zaman bitecek nice senelere sevgilim.

* Seni her gün özlüyorum yıllar geçiyor yanımdasın özlemim bitmiyor sevgilim.

* Seni ne kadar sevdiği anlatabilmem için hayat hikayemi yazmalıyım çünkü benim hayat hikayem sensin sevgilim.

* Sevgilim birlikteliğimizin 5. yılını kutlamak nasip oldu nice 5 yıllar daha geçirmek dileğiyle.

* Sevgimi yıllara vurdum ne kadar uzun sürdüler, seni sevdim yıllar yetmedi aşkım bitmeyecek sevgilim.

* Sevmek suç ise eğer ben yıllardır suç işliyorum sevgilim seni seviyorum.

Sayfayı Paylaş