Sevgiliye Yazılacak Yeni Yıl Sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 22 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Yeni Yıl kapımızda Sevgilim giden yılla birlikte sevinçlerimiz ve hüzünlerimiz geride kalacak.Gelecek yeni yılın ikimize sevgi katması dileğiyle.Seni Seviyorum..

Sevgilim Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2005 no'lu hesabımıza 365 gün daha yatırdım. Mutlu bir şekilde harcamamız dileğiyle.

Yeni Yılın sana ve aşkımıza huzur,saadet ve mutluluk getirmesini dilerim Sevgilim Mutlu Yıllar..

Önümüzdeki yıl öyle güzel bir yıl olsunki Sevgilim tüm olumsuz düşünelerden kurtulalım ve mutlu olalım.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım Sevgilim

Sevgilim seninle bir yılı daha geride bırakdık daha nice seneleri ardımızda bırakmak dileğiyle yeni yılın kutlu olsun.

Aşkım sana ve kendime mutluluk ve huzur dolu ayrıca sevinç dolu nice güzel seneler diliyorum.

Coşkulu ve tutkulu bir aşk ile yeni yılda mutluluğumuz daim olsun Sevgilim..

Aşkım bir yılı daha geride bırakırken gelecek yıl ikimizede mutluluk ve neşe getirsin.

Sevgilim yeni yıl en güzel müjdelerle en güzel süprizlerle kapımızı çalması dileğiyle.

Sayfayı Paylaş