Sevgiliye Yazılacak Özlü Sözler

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun

* Ben bu adamı çok seviyorum. Sesine, yüreğine, şiirine kurban olurum...

* Benim en güzel gece seni rüyalarımda gördüğüm gecedir sevgilim, bugün sende gecenin iyi geçmesini istiyorsan sende beni gör sevgilim hadi ikimizede iyi geceler

* Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana

* Bu gece dualarım Sana mutlu ol rüyalarında gelirsem bir gün aklına yıldızlara bak sakın unutma.

* Bugünde Her Zamnki Gibi Muhtacım Sana Hayatıma Renk Katan,Her Gece Sabahı Fana Özleten Biricik Aşkım Günaydınnnn ...

* Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli İle Bak Geleceğe

* Dünya durdukça nefes aldıkça, Ölüm bile seni benden almasın, Ben Aşkın gücüne inanıyorsam, Sen bu şarkının adı olmalısın...!

* Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hic güneş doğmazdı.

* Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

* Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim

* Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşübürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler dilberim.

* Herkes az buçuk sarhoş, herkes bir şeyler söylüyor ama yalnız ikimizin sözcükleri sarmaş dolaş..

* İyi bir gece sadece seni rüyalarda görmekle olur sevgilim, işte ozaman geceye gece derim sevgdiğim

* Kalbim Attıkça Rüyalarda Buluşacağız sevgilim, ne zaman ölürsem işte ozaman ruhum seninle olacak bebeğim.

* Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

* Keşke dünyada o ve ben olsak, adem ve havva gibi, o bana mecbur ben ona..

* Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akarmı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakarmı

* Mesafelere inat..Seveceğim seni.. "Sen benim en hassas noktamsın" Dedin ya!Yüreğim senindir artık.. İyi bak emanetime ve kendine.. Seni çok seviyorum...

* Nasıl erir yüreğim her gülüşünde? Doyamam sana bakmaya,doyamam dokunmaya, Bilirim ki hayat var o gülümsemenin ardında...

* Nasıl oluyor bilmiyorum sürekli bir gülümseme yüzümde.. turkeyarena Tabi ki sayende...

* Öyle çok gözyaşı döktük ki birbirimizin omuzunda.. Arada mesafeler olsa da sildik yaşlarımızı sevgimizle.. Mutluluğum iyi ki varsın...

* Rakı sarhoş eder derler. Mutluluk sarhoşluğunu bilmeyenler... Başım dönüyor ama kalbim öyle güzel atıyor ki.. Hiç ayılasım yok

* Sabah resmini, gece hayalini, uykumlarımda ise rüyalarımda görüyorum seni, Seviyorum Seni iyi geceler Sevgili…

* Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

* Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin.

* Sana iyi geceler mesajı atmak yerine iyi geceler öpücüğü vermek isterdim bebeğim, bir öpücük içimdekileri anlatmaya yeter sana sevdiğim, yinede iyi geceler herşeyim

* Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni ya orada bırakacaklar ya da çıkarırken canımı alacaklar

* SEN yazdıkça farkediyorum. Sadece SEN... Ne de anlamlıymış kelimeler... Kurulan cümleler.. Özlemler...

* Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın.

* Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden çok seveni AsLa

* Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı basardığın için.

* Sesinde mi,gözlerinde mi buldum O huzuru..? Bilmiyorum.. Tek bildigim!..Bir mucize gibisin..

* Sesindeki huzuru kalbime taşıyan yar..Sevdan; Aniden bastıran yaz yağmuru gibi iliklerime kadar işledin SEVGİNİ..

* Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

* Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

* Sevgililerin En Güzeli Günaydın Günümün Güneşi.... Günaydın Kalbimi Esir Alan Sevgili... Günaydın Düşlerimin Kaynağı... Günaydın Sevincim Ve Kederim..Günaydın Bebeğim..

* Sevmek suç ise cezamı idam isterim.

* Soğuk yatağımı süslüyen Sıcacık rüyalarımsın sevgilim, iyi geceler.

* Şuan Bu gecenin en anlamlı dakikalarına girdim neden mi? Çünkü Az sonra uyuyacağım ve rüyalarımda sana sarılacağım sevgilim iyi geceler aşk meleğim.

* Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim

* Yanımda olmasanda attığın yerdesin YÜREĞİMDE...

* Yastığa Başını koyduğunda bütün kötülükler senden uzak olsun, sadece beni düşün ve beni gör işte ozaman rüyanın tadına varıcaksın iyi geceler bitanem.

* Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin

* Yaşadığım her günün gecesine adını yazdım, Bu gece tatlı rüyalar diliyorum ALLAH tan işte o rüyada sensin benim için sevgilim Senin kadar tatlı ve güzel Rüyalar görmek dileğiyle iyi geceler.

* Yüreği kocaman bir ADAM var. Benim yüreğime yakışan,beklediğim,özlediğim.. VAZGEÇİLMEZİM...

Sayfayı Paylaş