Sevgiliye Yazılacak Mesajlar

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun

Ben bu adamı çok seviyorum. Sesine, yüreğine, şiirine kurban olurum...

Benim en güzel gece seni rüyalarımda gördüğüm gecedir sevgilim, bugün sende gecenin iyi geçmesini istiyorsan sende beni gör sevgilim hadi ikimizede iyi geceler

Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana

Bu gece dualarım Sana mutlu ol rüyalarında gelirsem bir gün aklına yıldızlara bak sakın unutma.

Bugünde Her Zamnki Gibi Muhtacım Sana Hayatıma Renk Katan,Her Gece Sabahı Fana Özleten Biricik Aşkım Günaydınnnn ...

Dilerim Ki Yüreğine Gülün Gölgesi Düşmesin Ve Sen, Yüzünde Gülüşlerin En Güzeli İle Bak Geleceğe

Dünya durdukça nefes aldıkça, Ölüm bile seni benden almasın, Ben Aşkın gücüne inanıyorsam, Sen bu şarkının adı olmalısın...!

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hic güneş doğmazdı.

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim

Her gece seninle anlam kazanır soğuk odamda, seni düşübürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, bir seni sevdim bu hayatta iyi geceler dilberim.

Herkes az buçuk sarhoş, herkes bir şeyler söylüyor ama yalnız ikimizin sözcükleri sarmaş dolaş..

İyi bir gece sadece seni rüyalarda görmekle olur sevgilim, işte ozaman geceye gece derim sevgdiğim

Kalbim Attıkça Rüyalarda Buluşacağız sevgilim, ne zaman ölürsem işte ozaman ruhum seninle olacak bebeğim.

Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

Keşke dünyada o ve ben olsak, adem ve havva gibi, o bana mecbur ben ona..

Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akarmı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakarmı

Mesafelere inat..Seveceğim seni.. "Sen benim en hassas noktamsın" Dedin ya!Yüreğim senindir artık.. İyi bak emanetime ve kendine.. Seni çok seviyorum...

Nasıl erir yüreğim her gülüşünde? Doyamam sana bakmaya,doyamam dokunmaya, Bilirim ki hayat var o gülümsemenin ardında...

Nasıl oluyor bilmiyorum sürekli bir gülümseme yüzümde.. turkeyarena Tabi ki sayende...

Öyle çok gözyaşı döktük ki birbirimizin omuzunda.. Arada mesafeler olsa da sildik yaşlarımızı sevgimizle.. Mutluluğum iyi ki varsın...

Rakı sarhoş eder derler. Mutluluk sarhoşluğunu bilmeyenler... Başım dönüyor ama kalbim öyle güzel atıyor ki.. Hiç ayılasım yok

Sabah resmini, gece hayalini, uykumlarımda ise rüyalarımda görüyorum seni, Seviyorum Seni iyi geceler Sevgili…

Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin.

Sana iyi geceler mesajı atmak yerine iyi geceler öpücüğü vermek isterdim bebeğim, bir öpücük içimdekileri anlatmaya yeter sana sevdiğim, yinede iyi geceler herşeyim

Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni ya orada bırakacaklar ya da çıkarırken canımı alacaklar

SEN yazdıkça farkediyorum. Sadece SEN... Ne de anlamlıymış kelimeler... Kurulan cümleler.. Özlemler...

Seni ben degil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın.

Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden çok seveni AsLa

Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettigim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı basardığın için.

Sesinde mi,gözlerinde mi buldum O huzuru..? Bilmiyorum.. Tek bildigim!..Bir mucize gibisin..

Sesindeki huzuru kalbime taşıyan yar..Sevdan; Aniden bastıran yaz yağmuru gibi iliklerime kadar işledin SEVGİNİ..

Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Sevgililerin En Güzeli Günaydın Günümün Güneşi.... Günaydın Kalbimi Esir Alan Sevgili... Günaydın Düşlerimin Kaynağı... Günaydın Sevincim Ve Kederim..Günaydın Bebeğim..

Sevmek suç ise cezamı idam isterim.

Soğuk yatağımı süslüyen Sıcacık rüyalarımsın sevgilim, iyi geceler.

Şuan Bu gecenin en anlamlı dakikalarına girdim neden mi? Çünkü Az sonra uyuyacağım ve rüyalarımda sana sarılacağım sevgilim iyi geceler aşk meleğim.

Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni, sen benim için bir hayatsın sen bende bir cansın sevgilim

Yanımda olmasanda attığın yerdesin YÜREĞİMDE...

Yastığa Başını koyduğunda bütün kötülükler senden uzak olsun, sadece beni düşün ve beni gör işte ozaman rüyanın tadına varıcaksın iyi geceler bitanem.

Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin

Yaşadığım her günün gecesine adını yazdım, Bu gece tatlı rüyalar diliyorum ALLAH tan işte o rüyada sensin benim için sevgilim Senin kadar tatlı ve güzel Rüyalar görmek dileğiyle iyi geceler.

Yüreği kocaman bir ADAM var. Benim yüreğime yakışan,beklediğim,özlediğim.. VAZGEÇİLMEZİM...

Sayfayı Paylaş