Sevgiliye Yazılacak En Güzel Sözler

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun

Ben bu adamı çok seviyorum. Sesine, yüreğine, şiirine kurban olurum...

Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana

Dünya durdukça nefes aldıkça, Ölüm bile seni benden almasın, Ben Aşkın gücüne inanıyorsam, Sen bu şarkının adı olmalısın...!

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim

Herkes az buçuk sarhoş, herkes bir şeyler söylüyor ama yalnız ikimizin sözcükleri sarmaş dolaş..

Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

Keşke dünyada o ve ben olsak, adem ve havva gibi, o bana mecbur ben ona..

Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akarmı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakarmı

Mesafelere inat..Seveceğim seni.. "Sen benim en hassas noktamsın" Dedin ya!Yüreğim senindir artık.. İyi bak emanetime ve kendine.. Seni çok seviyorum...

Nasıl erir yüreğim her gülüşünde? Doyamam sana bakmaya,doyamam dokunmaya, Bilirim ki hayat var o gülümsemenin ardında...

Nasıl oluyor bilmiyorum sürekli bir gülümseme yüzümde.. turkeyarena Tabi ki sayende...

Öyle çok gözyaşı döktük ki birbirimizin omuzunda.. Arada mesafeler olsa da sildik yaşlarımızı sevgimizle.. Mutluluğum iyi ki varsın...

Rakı sarhoş eder derler. Mutluluk sarhoşluğunu bilmeyenler... Başım dönüyor ama kalbim öyle güzel atıyor ki.. Hiç ayılasım yok

Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin.

Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni ya orada bırakacaklar ya da çıkarırken canımı alacaklar

SEN yazdıkça farkediyorum. Sadece SEN... Ne de anlamlıymış kelimeler... Kurulan cümleler.. Özlemler...

Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden çok seveni AsLa

Sesinde mi,gözlerinde mi buldum O huzuru..? Bilmiyorum.. Tek bildigim!..Bir mucize gibisin..

Sesindeki huzuru kalbime taşıyan yar..Sevdan; Aniden bastıran yaz yağmuru gibi iliklerime kadar işledin SEVGİNİ..

Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

Sevmek suç ise cezamı idam isterim.

Yanımda olmasanda attığın yerdesin YÜREĞİMDE...

Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin

Yüreği kocaman bir ADAM var. Benim yüreğime yakışan,beklediğim,özlediğim.. VAZGEÇİLMEZİM...

Sayfayı Paylaş