Sevgiliye Yazılacak Bayram Mesajları

Konusu 'Dini Sözler' forumundadır ve EmRe tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Sevgiliye Yazılabilecek En Güzel En İçten Bayram Mesajları

• Aşkım bugünde hayatımdasın bugünde kalbimdesin bayramın kutlu olsun seni çok seviyorum.

• Aşkım, Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybende tohum tohum dua menekşeleri saçman temennisiyle hayırlı bayramlar dilerim.

• Bayramın Getireceği Bütün Güzellikler ve vereceği huzur hayatında bir ömür boyu daim olsun Bayramın Kutlu olsun Sevgilim.

• Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Bayaramınız Mübarek Olsun.

• Bayramın kutlu yüreğin umutlu, umutların atlı, sevdan kanatlı, mutluluğumuz katlı, sofranmız tatlı, mekânımız tahtlı, ömrün bahtlı olsun Sevgilim.

• Bayramın kutlu günlerin çok mutlu olsun Sevgilim.

• Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Benim ömrümde sen varsın Bayramın mübarek olsun Aşkım.

• Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin sevgilim, bayramın kutlu olsun.

• Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz. Bayramın kutlu olsun aşkım.

• Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

• Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, turkeyarena, her bayram yeni rahmetlerin habercisidir. Mutlu, huzurlu, sağlıklı nice bayramlara.

• İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun Sevgilim.

• Mutluluğun Kalıcı, Sevgin Yapıcı, Ömrün Uzun Olsun, Bayramın Kutlu Olsun Sevgilim.

• Seni seviyorum birtanem bayramın mübarek olsun birlikte nice güzel bayramlar geçirmemiz temennisiyle İyi bayramlar Aşkım..

• Sevgilim bugün ve bütün bayramlar beraber olmak umudu ile bayramın kutlu olsun.

• Sevgi pınarında koşarcasına mutlu bir bayram geçirmen dileğimle, bayramın kutlu olsun aşkım.

• Yeni elbiseler, yeni umutlar yeni heyecan ve gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve tüm sevdiklerime hoşgeldin. Bayramın kutlu olsun sevgilim.

Sayfayı Paylaş