Sevgiliye Sevgi Mesajları

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 25 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Sevgilinize Söyleyebileceğiniz Birbirinden Güzel Sevgi Mesajları

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

Adını yazmışım kalbime, silmeye kimin gücü yeter? Seviyorum seni, yasak da olsa, ayırmaya kimin gücü yeter? Aklımdan çıkarsalar da, kalbimden çıkarmaya kimin gücü yeter?

Aklım sende kaldı, yüreğimde. Geri de istediğim yok, varsın kalsın. Ne zaman geri verirsen, alır giderim o zaman.

Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum: Seni seviyorum.

Aldığım nefes yarım, kesildi can damarım. Söyle bana bir tanem sensiz nasıl yaşarım?

Aşk Bir Çilek Beni Unutursan Çok Çek…

Aşkı seven değil sevipte ayrılan bilir…

Aşkı Tadan Öğrenci Sınıfta Kalmaya Mahkumdur…

Aşkımıza Nokta Koyma Bitanem Sana Kucak Dolusu Virgül Getiririm…

Aşkın gözü kördür kime çarpar bilinmez…

Baharım Meltemsiz Dallarım Çiçeksiz Değermi Bu Hayat Üstelikte SENSİZ!…

Bana kalpsiz diyorlar. Çünkü, kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar.

Bana o kadar yakınsın ki, seni ben sandım. Sana o kadar yakınım ki, beni sen sandım.

Ben Cesurum Cesur Olduğum Kadar Sana Kulum Sevdiğim…

Ben Yolumu Çizdim Ya Sen Yada Ölüm!…

Benim için insanlar ikiye ayrılır: Sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlar da ikiye ayrılır: Çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır: SEN ve diğerleri.

Bilki Senden Ayrıldığım Zaman Kıyametim Geldi Demektir…

Bitti Diye Üzülme Yaşandı Diye Sevin…

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Çiçekler güzeldir, bir gül kadr değil. Hayaller güzeldir, gerçekler kadar değil. Sende güzelsin, kalbin kadar değil. Seni herkes sever, ama benim kadar değil.

Dilerim, mutluluk yağmurları altında, şemsiyesiz kalasın. turkeyarena

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. Onuncu köyden, sesleniyorum: Seni seviyorum!

Gecenin karanlığı cehennemin sıcaklığı unut artık ayrılığı Ölümüne sevmedikmi?

Gerçek sevgi mutlu etmesini bilendedir…

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Gül yağmur görmemişki Yağmurun kıymetini bilsin…

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Her bakışta, aklımı başımdan alıyor, dünyadan uzaklara dalıyor, alemde bir tek bana bakıyor, yıldızlara odaklanıp akıyor, kara delikleri delen. O güzel gözlerin.

Keşke Yalnızlığım Kadar Yanımda Olsaydın Keşke Onunla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım Keşke Senin Adın Yalnızlık Olsaydı da Ben Hep YALNIZ Kalsaydım!…

Kilometrelerce Uzakta Olsakda Sevgimiz Aynı Gökyüzünü Paylaştıkça Beraberiz…

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! turkeyarena Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

Ne Senin Aşkına Muhtaç Nede Senin Esirin Olacağım…

Ölümü Sevdiren Hasret Hasreti Sevdiren Gurbet…

Ömür Denen Şey Bir Vefasız Kuştur…

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Rabbim Beni Baştan Yarat Ayaklarım Hep Ona Gidiyor…

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Sen Ağlama Seni Ağlatmak İsteyenler Ağlasın…

Sen Benim İlk Aşkım Son Durağımsın…

Sende Seversen Bilirsin Seni Nasıl Sevdiğimi!…

Seni Benden Ayıran Yollara Sitem Etme Seni :Bana Kavuşturacak Yine O Zalim Yollar!…

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Seni seviyorum derken, hiç yalan söylemedim. Yalan söylerken, hiç, Seni seviyorum demedim.

Seni Sevmek Suç İse Ben Bu Suçu İŞLERİM!!!…

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Seni unutmakmı dedin sus günaha girdin!…

YAKACAĞIM! Şu Kalbimi İçinde Sen Varsın Diye Yakmaya Kıyamıyorum…

Yalancı Baharın Yaban Gülü Sevgilim…

Yaşamak güzel ama sen olmadan asla!!!

Sayfayı Paylaş