Sevgiliye Romantik Aşk Sözleri

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Mutsuzluk yaşadığımız olayda değil, bizim ona gösterdiğimiz tepkidedir. Gerçek aşk daima kişisel yarar duygusundan vazgeçme temeli üzerinde yükselir.

* Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir

* Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

* Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri

* Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni.

* Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir insan olma cesaretini bile gösteremedin...

* Daha cesurum artık. Keşke dememek için çabalamıyorum. İçimde büyütmüyorum hiçbirşeyi ve kimseye, Hiç hayatımdan çıkmayacakmış gibi davranmıyorum.

* Gitmek isteyene bir yolda ben çiziyorum.. Selametle.. Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

* Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm.

* Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim eremediğim vuslatlarda ümidin.

* Utanırım, söyleyemem yaşadığım yalnızlığı, kelimeler yetmiyor k; bu mu sevda dedikleri.

* Seni yıldızlara benzetiyorum! Onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin.

* Gönülden gönüle köprü kurarken sağlam olmasına dikkat et… Üzerinden geçecek ağır duyguları taşıyabilsin…

* Mantığa her ne kadar uymasa da, insanın elindekilere razı olması demek özgürlüğün kapısını ardına kadar açması demektir. Kadın, insanın gölgesi gibidir; kovalarsanız kaçar, kaçarsanız kovalar.

Sayfayı Paylaş