Sevgiliye Özel Günaydın Mesajları

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 7 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim, nefesim, iki gözüm herşeyim Günüydın günaydınlar...

* Günaydın ay yüzlüm, günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı tek aşkım...

* Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, günaydın biricik uykucu şirinim...

* Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım...

* Günaydın sabahı aydınlatan güneşim...

* İyi geceler öpücüğünü geçtim bana yüzlerce günaydın borcun var unutma aşkım...

* Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım...

* Bana günaydın mesajı atınca doğuyor benim güneşim...

* yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın birtanem diyebileyim.

* Günaydın gecenin karınlığında yolunu kaybetmişliğime yol gösteren kutup yıldızım...

* Seher vakti yaptığım ve kabul olunca güldüğüm duam günaydın...

* Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim ve herşeyden çok sana olan özlemim. Günaydın benim her şeyim...

* Herşey seninle başlar ve bir günaydın demenle taçlanır günaydın dünya tatlısı aşkım...

* Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim...

* Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim hadi uyan artık seni çok özledim...

* Günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim... Günaydın...

* Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım...

* Günaydın hayatımın anlamı, gözümün nuru bir tanem...

* Gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın...

Sayfayı Paylaş